Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Fiecare are dreptul sa spune ce vrea despre cine vrea, dar sa spui ca Inter la acea vreme era o echipa oarecare inseamna ca nu stim despre ce vorbim.Pai in anii 2007-2012 inter domina Italia fara drept de apel si avea niste jucatori fenomenali atat ca nume cat si ca valoare.Mourinho este intradevar un mare antrenor dar de aici si pana la a fi considerat cel mai mare din istorie e cale lunga.
A avut perfomante pe unde a antrenat...si la Real??pai , se compara cu ce a facut , Capello sa spunem, acolo??
Manoloterzianuleeeeee & Co. ... vă doare?! Chelsea este o echipă mare iar Mourinho un antrenor de clasă... chiar dacă, Reghe și Pep sunt evident, pentru voi, mai buni ... în această ordine! Cât puteți fi de penibili când vă etalați copetența pe canalele EUROSPORT !
si sa ai impresia ca dumitru dragomir sau ilie dumitrescu sunt oameni de ascultat, care stiu ce scot pe gura
Despre ,,amatorii de fotbal'', cum le spui tu, ma abtin sa comentez. In aceste vremuri tulburi, daca vrei sa nu te injure lumea, trebuie sa tii cu Steaua, sa adori Barcelona, sa-l venerezi pe Gigi Becali, sa-l ai ca idol pe Vin Diesel si sa adormi noaptea cu gandul la Bianca Dragusanu. Daca si reusesti sa faci toate astea pe fundal de manele, esti cu siguranta ,,cool''.
am vazut documentarul. daca n-ai vazut, sunt fan chelsea si nu fan de carton cum sunt majoritatea. personal nu pun mare pret pe ce parere are ferguson. in atatia ani in care l-am vazut in pl, m-am lamurit cu ce fel de stofa e facut. am fost, sunt, si voi ramane de parere ca guardiola nu are dreptul sa fie pus in aceeasi propozitie cu mourinho. si din moment ce inaptii nostri de ziaristi sunt de parere ca barcelona lui pep juca frumos, si chelsea lui mou din 2006 juca urat (chiar daca au batut recordul de goluri marcate intr-un sezon de pl) faptul ca amatorii de fotbal sunt de aceeasi parere nu e de mirare. toti baga mana in foc ca mourinho joaca urat, si nu-l suporta. turma lui ghita ciobanu
ai inteles gresit. si eu il apreciez pe mou pt ce a facut cu echipe mai slabe decat a avut guardiola la barcelona sau bayern mai nou. in era champions league, porto e cea mai mare surprinzatoare castigatoare, si inafara de semifinala cu united, a castigat meciurile fara drept de apel. putem dezbate la nesfarsit pe acest subiect. tot ce spun e ca la mourinho e foarte clar ca e printre cei mai mari din istorie, pe cand pep are trofee, insa doar din postura de favorit, ceea ce e de apreciat, dar nu de scos in evidenta. eu personal nu prea mai urmaresc bundesliga de cand l-au luat pe goetze. acum l-au luat si pe lewandowski, si nu ma mai uit deloc
Cat despre omul Mourinho, fa-ti putin timp si urmareste acest documentar. Vezi ce zic si altii despre el, inclusiv...Fergusson. ://www.youtube.com/watch?v=Q5QCBLW6du4
Tinere, nu pot sa ma abtin in a te contrazice. De fapt, te contrazici singur...pai care sunt acele superechipe antrenate de Mourinho, in comparatie cu cele la care faci tu referire? Barcelona lui Pep, cu Messi, Xavi si Iniesta in cea mai prolifica etapa a carierei lor? Milanul lui Sacchi, cu Gullit, Rijkaard, Baresi , Maldini sau Van Basten? Sau cei vreo 25 de ani de antrenorat ai lui Fergusson la cea mai bogata echipa din lume, unde chiar si eu castigam cateva titluri intr-un sfert de secol?!! Gandeste-te un pic la ce lot avea Inter si ce echipa de rahat a luat, reusind sa ia scudetto si Champions league cu alde Diego Millito si compania!
e parerea lui si n-ar trebui sa-l jignesti. toti aveti impresia ca ceea ce credeti voi e lege, e adevarul indiscutabil... gresit. si bayern iti place pt ca se distreaza si inscrie mult cu echipele slabe din bundesliga. din pacate si dortmund intra aici acum pt ca guardiola si bayern sunt mai perversi decat le arata fata. bundesliga e un campionat frumos, dar slab. uita-te ce lot are fulham si e la retrogradare. cu echipa asta termina pe 2-3 in bundesliga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.