francescoli1974  •  26 Septembrie 2023, 19:33
Postat de Stelian66 pe 25 Septembrie 2023, 15:14

Jimenez merita roșu , golul 2 al lui Real trebuie validat , dar cam atât.

De acord cu tine.

francescoli1974  •  26 Septembrie 2023, 19:32

Nu s-a dat fault la Rudiger ci poziție de ofsaid care nu a fost,în rest tot felul de greșeli și de o parte și de alta,golurile perfect valabile toate,în rest,nu joacă statistica ci pragmatismul.As fi vrut să câștige Real,sunt simpatizant din anii 80 dar nu a fost cazul,au fost mult mai agresivi și mai determinați oamenii lui Cholo, așa as vrea să-i vad pe cei de la Real în meciurile viitoare ca adversarii de duminică seara. Iar portarul și fundașii poartă o mare parte din vină prin plasamentul prost și lipsă de reacție.

22cea
22cea  •  25 Septembrie 2023, 18:22

I-auzi nea Gigi ,fa-ti post tv ca sa poti debita la liber toate fanteziile matale si ale supusilor !

Stelian66
Stelian66  •  25 Septembrie 2023, 15:14

1945sv0509
1945sv0509  •  25 Septembrie 2023, 14:57

Lamentatii la fel de penibile ca si cele ale 10sb in caz de infrangere.

MaxiP
MaxiP  •  25 Septembrie 2023, 14:51

Acel fault la Bellingham nu a fost fault, se vede clar cum cauta contactul deși putea continua lejer alergarea, se lasă cu piciorul în jos pentru a se împiedica de adversar, acolo nu e niciun fault. Anularea golului lui Camavinga în modul în care a fost anulat este însă definiția interpretării regulilor după bunul plac al arbitrului, la fel de bine putea anula și golul 3 al lui Atletico pe același motiv, deși mi se pare ca dacă o luam asa, poți anula orice gol. Bineînțeles ca e aberant sa dai offside pe asa ceva. Însă consider ca golul oricum trebuia anulat, pentru ca Rudiger face fault în atac, mi se pare destul de evident. Dar în niciun caz nu pe motiv de offside.

mafa
mafa  •  25 Septembrie 2023, 14:30

Exact cum se foloseste m&m-s de colaborator tv in favoarea 10sb-ului.

nune
nune  •  25 Septembrie 2023, 14:20

La pauza a fost 2-1 pentru Atleti. Daca primul gol al lui Morata nu ar fi trebuit validat, cum s-ar fi intrat la pauza cu 2-2?

brentford
brentford  •  25 Septembrie 2023, 14:10

Si FCSB se foloseste de un anume MM intr-un anume studio tv ,intr-o anume emisiune moderata de un anume Udrea pentru a critica arbitrajul.