Alte știri din fotbal
Două transferuri rezolvate de FCSB: „Au semnat! El a mai fost dorit de Rapid și U Cluj”
0
Antrenorul lui Auda a reacționat după ce a aflat planul celor de la FCSB: „E o informație bună!”
0
Andrei Nicolescu a explicat de ce întârzie transferurile la Dinamo: „Critici nefondate, negativisim, încercări de a denigra”
0
Raul Opruț, înainte de Dinamo - Universitatea Craiova: „Încă sunt puțin în urmă” » Ce spune despre noul sistem al lui Nuno Campos
0
Știri din fotbal internațional
Levski Sofia - Universitatea Craiova, continuă visul oltenilor în Liga Campionilor » Avem echipele de start: surpriză în atacul lui Coelho!
12
Pericolul uriaș pentru U Cluj în meciul cu Brann: „Norvegienii au aceste două avantaje”
0
Imagini de la antrenamentul FCSB-ului pentru turul cu Auda: doi fotbaliști s-au antrenat separat
0
Moment mai scandalos decât ieșirea lui Paredes! Legenda Argentinei își prezintă scuze pentru imaginile care au „explodat” azi: „Nu ar fi trebuit să fac asta”
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Încă o moarte misterioasă la vârf în Rusia. Victima ar fi deținut ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
IGSU nu a putut folosi navele multirol ca să stingă incendiul din Marea ...
Libertatea
daca erau tepe nu mai cumpara nimeni .... Pepe e bun ...
ideea este sa faci performanta. daca ar juca Dinamo finala europa ligue, torje ar pleca pe 15 milioane, acum se kinuie sa il vanda cu 4. Porto a vandut pt k a castigat cupe, a ajuns in finale, in faze superioare ale competitiilor europene.
macar steaua mai joaca prin europa fie ea doar la nivel de grupe fc cyoara joaca o data la 4-5 ani.Iar voi in afara de sapunaru pe bani adevarati vindeti un jucatori la 10 ani hai sa nu mai vorbim de management toate sunt praf singura care a fost mai ok a fost cfr insa au luat si ei destule tepe.
au castigat liga campionilor in ultimii ani statut ce ii garnateaza ca sa zicem faptul ca are jucatori de calitate totusi sa multi jucatori au plecat cumparati de mourinho si ativa sunt supra evaluati de ex pepe nu face 30 de milioane in veci vecilor daca face 10 cu indulgenta asa doar ca vine de la porto dar oricum nu e vina lor ei au fost destepti real s-a tepuit.perreira iar a fost cam supraevaluat la fel si bosngwa si destui dar oricum sunt un exemplu de urmat la noi in tara se vinde mai greu si pt ca echipele de cluburi nu au performante prin europa iar nationala a scazut mult in ultimii 10 ani alta era situaitia intre anii 90 si 2000.
lasa ca sunt astia din republica congo-giulesti mai buni la scouting..... in rest, ai dreptate, daca nu bagai steaua aici, facand misto, (chiar nu inteleg frustrarea si obsesia asta a voastra de a vorbi despre steaua in orice articol) chiar as fi fost 100% de acord cu tine.
ei au avantajul ca nu cumara super vedete , cum fac marile cluburi ... Si se orienteaza spre alte campionate ...
si ce jucatori mai are... Alvaro Pereirra , Guarin Moutinho HULK Fernando Otamendi +tineri care vor face peste 20 milioane , James Rodriguez , Iturbe ... cel mai tare club in materie de scouting .
Alvaro Pereira in Anglia... Sapunaru mai sta un an si pleaca pe 10 mil in Anglia sau Italia ,poate chiar Spania... Oricum echipele de la noi nu stiu sa faca afaceri..ei cumpara jucatori cu 1 mil de euro. care stau 2-3 sezoane si marcheaza 5 goluri si dupa pleaca gratis...iar talentele sunt irosite in cluburi .
Baieti super destepti, conducere de nota zece.Nu de-al de fecali si mm, care iau scump si dau degeaba, sau mai dau si bani ca sa-i ia cineva. si pe urma explodeaza prin alte parti. aia sunt masteranzi, astia de la stelemeaua, repetenti:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.