Alte știri din fotbal
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
0
CCR încurcă cluburile din Superligă! Când ar putea veni decizia care să schimbe tot
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Știri din fotbal internațional
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Andrei Rațiu, inclus în echipa celor mai importanți jucători care nu s-au calificat la Campionatul Mondial
0
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
A calificat-o pe Steaua in grupele CL, a castigat cupa Turciei cu Galata, invingand in finala pe Fenerbahce cu 4-0.. n-o fi Guardiola, dar nu e nici pe departe atat de slab pe cat il dau toti nespalatii.
Daca o fi adevarata chestia inseamna ca turcii sunt mai pro sti decat prevede legea.
Hagi e complet gagarisit dacă îşi imaginează că-l mai ia Galata antrenor.
mars ma ! la grajd cu tine ! el a format cel putin 20 de jucatori de nationala ! nu va uitati somerilor cati bani a bagat la viitorul si ce a scos de acolo? numai fotbalisti de prima clasa ! Hagi nu are un vocabular bun dar in rest e toba de fotbal mancaia ti zaralele !Academia lui HAGI REGELE a cea mai buna din Europa de sud est ! voi nu ajunge ti sa ii mirosi ti nici basin ile ! ha ha
...ha,ha,ha,vorbeste cel mai SLAB antrenor din istoria fotbalului.
Singura banca care i se potriveste antrenorului Hagi este cea din parc.Pe cat de mare a fost ca jucator, pe atat de mic si obscur e ca antrenor.Hagi ar fi trebuit sa-si dea seama de asta pana acum si sa se lase de antrenat.Cannd n-ai nici o performanta pe unde ai antrenat, te lasi de meserie si te apuci doar de ceea ce te pricepi sa faci.Si cand te gandesti ca unii il vroiau inapoi la nationala te apuca rasul.
Stiam ca turcii de la Galata sunt baieti destepti, dar m-am inselat: confunda marfa cu ambalajul sau, in cazul de fata - pe fostul jucator cu actualul antrenor ! Bai, turcaletilor: pastrati-va banii, nu-i mai aruncati pe apa ... Bosforului !!! S-auzim de bine.
Ma gandeam ca o sa vorbeasca in turca, poate suna drq mai inteligent. E praf, nu stiu ce poate exprima el in vestiar in asa fel incat ceilalti sa fie motivati nu sa puna capul in pamant de rusine ca au asa antrenor. La banii lui putea sa faca si el niste studii drq, sa il invete cineva sa vorbeasca. Dar cred ca daca ar vorbi aproape corect, tot nu ar stii ce sa spuna, ca nu are de unde.
Norocul lui hagi ca turcii sunt prea civilizati, prea educati si prea omenosi.
nu se va maturiza niciodata, ca despre celalalt aspect, cel care te indeamna sa spui ce gandesti, prefer s-o luas moarta. turcii l-au invitat mai mult fiindca sunt interesati de ianis, dar inca nu i-a sosit timpul. iar daca va sosi, de ce la turci?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.