Alte știri din fotbal
Un nou litigiu la FIFA pentru CFR Cluj: „A expirat termenul limită”
0
Mutu, dezvăluiri despre perioada petrecută la CFR Cluj: „Jucătorii au vrut să scape de mine! Am vrut să-i dau afară pe trei, unul e și acum”
0
Dat afară de la CFR Cluj, Antonio Folha acuză vehement: „Nu am primit niciun euro! Ne-au mințit când au cerut rezilierea contractului”
0
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Ai dreptate!
Corect!
Pumele vroiau sa castige cu un penalty rusinos .
Rusinos... Numai doua chestii vreu sa spun:Argentina nu mai are un antrenor decent la nationala de prin anii 90' si Mesi nu este si nu va fi niciodata ca Maradona la nationala.
Paredes e la Juve!:)
A scos Argentina pe toata lumea la pariuri:) Cu asa aparare nu ai cum sa te lupti pentru castigarea cupei mondiale...Romero si Paredes sunt mai mult rezerve la Tottenham si PSG,nu stiu de ce au jucat titulari...au jucat catastrofal,Otamendi are o varsta si scartaie si el...Lisandro Martinez este cel mai bun fundas central al Argentinei,nu trebuie sa lipseasca din primul 11..
Ma bucur mult pentru victoria meritata a supralaudatilor Argentina, de tot rasul!!! Când ai o echipa de talie joasă nu Joci centrări la cap, dacă ai cap și gândești! Argentina de tot rasul, numai vedete care nu formează o echipa! Asta arata încă o dată cum sunt umflate vedetele de tot rasul din zilele noastre, când este vorba sa fie lideri cu adevărat intr-o echipă, nu să joace echipa pentru ei și în jurul lor. Maradona, Kempes au fost adevărați jucători și au înțeles jocul, nu cei de azi, care nu au reușit nimic la mondiale ! Mă bucur că am trăit vremurile în care am văzut fotbal adevărat, echipe frumoase ce au avut puterea sa renască și să își înțeleagă greșelile și să joace fotbal ! I s-au anulat 3 goluri și ne-am demoralizat ! Cât ma bucur ca exista VAR și deciziile sunt mai aproape de adevăr. Și prelungirea meciurilor îmi place , sa nu se mai tragă de timp și sa se joace real 45-52 minute din 95-100. Sa se joace ca la alte sporturi cu cronometru oprit@
Lasă-i în plata domnului de Argentina Au furat un mondial în 1978 Mânadona a furat nu merită nimic Acasă la televizor…..
mai sunt vreo suta de astfel de surprize, italia pierzand cu slovenia, bulgaria invingand germania, meciurile furate de coreea de sud in 2002, cuba invingand romania si multe altele
In mod obiectiv, din respect pentru cei victoriosi! In mod subiectiv, pt ca multi telespectatori au tinut cu sauditii si sunt interesati de entuzismul lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.