Alte știri din fotbal
A intrat în gura lui Bogdan Stelea, după Slovacia - România: „Nu poți să faci asta” + „Nu avem valoare, să recunoaștem!”
0
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
Știri din fotbal internațional
Gazzetta dello Sport a postat fotografia care exprimă perfect drama Squadrei Azzurra » Ce scriu italienii: principalul vinovat
0
Selecționerul Gennaro Gattuso, în lacrimi: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Eu sunt mai optimist.. și cred ca vom. avea o surpriza... Va arbitra garantat un meci tare din fazele superioare.. poate chiar sferturi /semifinale... E totuși un arbitru din top 10 la Uefa.. fiind și implicate în fazele superioare și echipele naționale ale altor arbitri buni.. Anglia Franța.. Spania.. eu zic ca va arbitra..
Nedumerirea mea e alta, FIFA a deplasat o intreaga brigada din RO (Kovacs plus cei doi asistenti), in ideea ca vor fi pe teren. Daca vroiau un arbitru de rezerva "profesionist", il duceau numai pe Kovacs. Nu stiu daca asistentii au vreun job la meciurile astea, parca Artene a fost rezerva la VAR intr-un meci. Dar in ritmul asta, si mai ales cu prestatia buna avuta ca arbitru de rezerva, nu m-ar mira sa il vedem pe Kovacs (to ca al 4-lea arbitru) la semi sau finala.
Asa ne-am nascut noi, romanii, umiliti si obiditi.
E vorba de umilire profesionala, nu ca moare Kovacs de foame.
joac-o pasta?????????!Mai bine macaroana..????????????
lol, exact asta am spus si eu...ce uita multi e ca pe langa mandria stupida pe care cred ei ca o simt....asta e un loc de munca pt mr Kovacs....se apropie incet de 90k minus taxe si tot e super bine. Ia apartament la copil, il inchiriaza pana creste copilui si banii ii pune deoparte pt copil...win-win.
si daca Kovacs va arbitra? Oricum e inca tanar si are sanse sa prinda inca destule partide importante. Pacat de Hatieganu ca are probleme medicale. El si Kovacs chiar au valoare.
Altii nu pun deoparte 100k dolari intr-o viata. Iar voi stati pe forum sa-l plangeti pe Kovacs. Dupa alte cateva zeci de mii de euro stranse din Champions League. Vedeti-va de treaba ca omul e aranjat pe viata si inca mai are ani buni de arbitrat.
Yamashita Yoshimi (femeie) este si ea prezenta ca arbitru la acest mondial . Pana in prezent nedelegata la centru
Salima Mukansanga (Rwanda) face parte din arbitrii care nu au oficiat pânã niciun meci la acest mondial si este tot femeie . Pe langa ea , mai sunt Ma Ning (China), Yoshimi Yamashita (Japonia), Maguette Ndiaye (Senegal) , Saíd Martínez (Honduras), Kevin Ortega (Peru) care n-au primit meciuri la acest mondial .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.