Comentarii (2)
Mefi666
Mefi666  •  23 Iunie 2026, 12:37

Acum se explica de ce nu il inghiti pe Ronaldo:))

Contrahateri2025
Contrahateri2025  •  23 Iunie 2026, 12:32

Maestre, in ce limba ati dialogat cu Messi? Din cate stiu, vorbeste doar spaniola si si-a ales cu atentie echipa (adica situata intr-un stat in care limba spaniola se vorbeste in mod curen) din MSL. As zice ca este un baiat ... simplut, nu simplu, insa nu si pe teren, unde dovedeste o inteligenta pe care n-ai banui-o in viata de zi cu zi!

Comentează