Postat de cfrclujole pe 20 Iunie 2014, 01:56

11 contra 11 au dominat clar japonezii 10 contra 11 probabil ca vor si marca.

valyomanyd
valyomanyd  •  20 Iunie 2014, 01:59
Postat de bandoleros pe 20 Iunie 2014, 01:57

Si totusi daca trebuie am sa ii sustin pe niponi. Dar nu ca mi'ar fi drag de ei, sunt doar curios sa vad daca suporterii niponi fac curat in tribune si dupa o victorie.:-) :-)

Dupa victorie o sa faca curat in tot orasul ! :))))

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  20 Iunie 2014, 01:59
Postat de cfrclujole pe 20 Iunie 2014, 01:40

abia acum devine interesant meciul..) ia te uita ca s-au suparat grecii..)

nah, mai degraba eu eram gata sa ma supar cu grecii. am plecat si i-am lasat pe terasa, se ciorovaiesc de parca ai lor au facut meciul secolului si arbitrul a fost decisiv. sigur ca amarasteanul de arbitru a facut exces de zel, sigur ca tusierul dreapta e din lumea a 12-a a arbitrajului, dar nici cu Ellas nu imi e rusine. le-am spus : bai fratilor, in momentul asta regret ca nu joaca Ro in locul vostru, asa cum suntem noi, sigur nu aveam posesie de 20 % dupa r1. eu inteleg : santos pleaca, karagounis e certat cu katsouranis, mitros e la plimbare si n-are chef, dar, numai 4-5 jucatori au chef de CM ? karnezis, manolas, sokratis, torosidis si cholevas, si atat ?

bandoleros
bandoleros  •  20 Iunie 2014, 01:57

cfrclujole
cfrclujole  •  20 Iunie 2014, 01:56
Postat de white.burgundy pe 20 Iunie 2014, 01:53

cred ca pana la urma ma duc sa imi fac un 3 in 1,nu se mai poate in ritmu' asta:))

valyomanyd
valyomanyd  •  20 Iunie 2014, 01:55
Postat de unico_biancorossi pe 20 Iunie 2014, 01:49

ce face baietii ?? veselie ? sper ca n-ati adormit "in corpore" dupa cea mai slaba repriza 1 de pana acum.... in care, totusi, cei mai slabi de pe teren au fost centralul partidei - foarte pedant cu grecii si permisiv cu niponii + tusierul dreapta - cu o greseala grava pe finalul reprizei (offside inexistent la fanis gekas).

Amigo, cartonas galben corect acordat ( faza cu eliminarea) intrare din lateral , fara sa atinga obiectul muncii, vorba lui Craciunescu, are acoperire regulamentara...offside eronat semnalizat in min.45...

bandoleros
bandoleros  •  20 Iunie 2014, 01:54

O sa urmaresc si eu repriza secunda. Dar nu ca mi'ar fi drag de una din echipe, ci mai mult de proba sa vad daca functioneaza bine programul asta pentru tablet.:-) :-)

timarhac
timarhac  •  20 Iunie 2014, 01:54

Shibatta! Nationala noastra, a lui Piturca, al cui o fi, imi pare si mai slaba acum dupa aceste doua meciuri, ma rog 1,5.. :))

white.burgundy  •  20 Iunie 2014, 01:53
Postat de cfrclujole pe 20 Iunie 2014, 01:45

.))) imediat se termina prima repriza chinuita, avem timp de o gargara cu cafea..