Comentarii (105)
mircea89fzr
mircea89fzr  •  08 Septembrie 2010, 01:10

"Selecţia e complet greşită. Atît poate Răzvan Lucescu. Pînă nu revine Mutu nu avem nici o şansă. Cînd îl văd cu numărul 10 pe Florescu înebunesc" Ioan Becali, fost impresar stim ca becali e analfabet, dar si eu "innebunesc" cand citesc ce scrieti voi

soringealu
soringealu  •  08 Septembrie 2010, 01:09

PRESA ARE 50 LA SUTA VINA EI !NU AM AUZIT SA CEARA DEMISIA FEDERALILOR DE 10 ANII NE ZBAZTEM IN MOCIRLA!LIGA 1 PRAF BLATURI, ALBITRI CORUPTI ETC ,VEZI CAZUL PRUNEA ASAZIS FEDERAL!!!!!RUSINE PRESEII ROMANE!!!!!!!

milan6
milan6  •  08 Septembrie 2010, 01:01

4-4-2 joci cu jucatori de viteza pe benzi si cu doi mijlocasi centrali care stiu ce sa faca si cand mingea o ai in posesie si cand mingea e la adversar! SOLUTIA:Antrenor strain! eu il propun pe Ronald Koeman. e olandez.are 2CCE cu PSV si Barca ca jucator!ca antrenor a fost secundul lui Van Gaal la Barca,a antrenat Ajax,Benfica,Valencia.doar in Spania nu a luat titlul. fra-su antreneaza...Ungaria! salariul il da fam lucescu ca daune pt traume aduse suporterilor!

sundancekid
sundancekid  •  08 Septembrie 2010, 00:59

Tare delcaratia lui Lupulescu . Punctele trebuie sa le recuparam cu Franta ! Un demagog mai mare ca asta nu am mai vazut !!!!

ubaretzul
ubaretzul  •  08 Septembrie 2010, 00:56

lasati-ma cu florescu asta ....a gresit pe numarate cel putzin 10 pase....lasati-l sa joace in bundesliga 2 akolo ii e locul!!!!!! p.s. ce-a mai proasta nationala!!!!!

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează