Comentarii (105)
grigorastraian
grigorastraian  •  08 Septembrie 2010, 07:41

Rezultatele actuale ma dor.Tara a avut si are talente .Conteaza selectarea si organizarea.Din partea jucatorilor se cere daruirea.A fi antrenor trbuie sa ai cultura grnerala si experienta.Razvan Lucescu este prea tanar si ca jucator a fost un portar scund si mediocru.Nu poate actiona numai cu ce ii sufla tatal sau.A fost numit in acest post pentru echilibrarea sforariilor din federatie si sub influenta cunoscuta.Fiul lui Iorga n-a ajus istoric.Nu promovare pentru vanzare de jucatori.Adio Razvan

senateo
senateo  •  08 Septembrie 2010, 07:36

Foarte multi romani au intuit inca de la numire, ca Razvan Lucescu nu are valoare pentru echipa nationala. Pentru acestia ,in acel moment s-au oprit sperantele in viitorul echipei nationale. S-a dovedit ca cei care l-au contestat pe Razvan sunt adevarati cunoscatori de fotbal si in nu au nutrit sperante desarte la startul acestor calificari (sau finsh-ul celor trecute).

ricco
ricco  •  08 Septembrie 2010, 07:20

Indiferent de cine va fi (noul) antrenor, Mutu NU ARE CE SA MAI CAUTE LA NATIONALA.

ricco
ricco  •  08 Septembrie 2010, 07:20

Indiferent de cine va fi (noul) antrenor, Mutu NU ARE CE SA MAI CAUTE LA NATIONALA.

djfishradio
djfishradio  •  08 Septembrie 2010, 07:03

sincer a jucat 2 meciuri si voi cereti demisia mi se pare absurd la noi e mentalitatea totul acum pe loc noi ceream demisia si in amicale vi se pare normal? e de ras sincer aveti rabdare sa formeze un grup si un grup nu il formezi in 4 meciuri respect razvan ca ai avut curaj sa preiei o nationala ca a noastra si cat e vb sa vina hagi daca ne uitam ca antrenor nu vad asa mari performante ca antrnor in urma ci ca jucator un mare jucator nu trebuie sa fie si un mare antrenor

alkimist
alkimist  •  08 Septembrie 2010, 04:45

Draga Radu si Alex, Sa avem totusi simtul proportiilor si al realitatii: Doamne fereste sa se opreasca inimile a 22 de milioane, chiar si intr-o metafora. Inteleg ca la facultatea de ziaristica va invata sa scrieti cat mai bombastic, dar cu titlurile astea dati in ridicol. Sa fim seriosi, desi recunosc ca am urmarit scorul meciului din cand in cand, nu a fost prima mea prioritate. Hai sa nu exageram, pana la urma e doar un meci, care are semnificatie reala doar pentru cei care scot bani din ast

geo10029
geo10029  •  08 Septembrie 2010, 04:33

Bun, Grecia are 2p, bulgarii au 0p, daca ar fi sa ne luam dupa asta oare ce cred bulgarii care s-au calificat peste noi la CM'94 sau grecii care au fost campionii Europi acum numai 6 ani. Romanii trebuie sa se trezeasca din visari nostalgice, lumea s-a schimbat si realitatea este cea care este. Razvan trebuie lasat sa continue, altfel cadem intr-o capcana f periculoasa. Razvan e f inteligent si va trebui sa-i mai dea o sansa lui Mutu, Radu Stefan si altii... altfel si-o cam face cu mana lui...

maryan_ro83
maryan_ro83  •  08 Septembrie 2010, 03:25

Eu zic sa-l mai lasam pe Razvan sa ne facem de rasul Europei!.. Nu mai punem suflet si incercam sa ne amuzam de circul pe care il presteaza nationala.. A fost 0-5 cu Serbia, am zis hai sa vedem mai tarziu ce-o fi.. A fost 0-1 cu Macedonia, deja gluma se ingrosa.. A fost 1-1 acasa cu Albania, deja e prea mult..Nu am dat gol in Belarus, unde altadata bateam cu 3-1.. ce mai conteaza? Asteptam Luxembourg, poate ii facem fericiti cu un egal si pe ei.. Deja suntem penibili! Si Moldova a batut Finlanda

fotbalvvv
fotbalvvv  •  08 Septembrie 2010, 03:25

Citeste mai multe articole despre Nationala pe Jurnalul de Fotbal. Opinii sincere, neplatite de nimeni. Cauta Jurnalul de Fotbal pe net.

vladutz13
vladutz13  •  08 Septembrie 2010, 02:44

Presa in sine nu face campanie impotriva lui R.Lucescu, dar dupa fiecare meci, vad declaratiile fratilor Becali, care sunt disperati sa-l bage pe Mutu inapoi la Nationala!! Cine naiba sunt ei sa-i ascultam noi???? 100% din ce spun este cu interes!!

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează