Comentarii (105)
silvanutz1
silvanutz1  •  08 Septembrie 2010, 02:38

Radoi a fost foarte slab azi..Muresan era mai bun,si vreau sa-l corectez pe Lita Dumitru care a spus la sport .ro ca Muresan are 35 de ani,pare el mai batranel dar are 27! Deac,Stancu singuri jucatori care au facut presing,RAZVANE DEMISIA!!!!!!!!!

forumer
forumer  •  08 Septembrie 2010, 02:38

Dupa ce vom pierde cu Franta, vor pune aceeasi placa "Inca avem sanse, luam 3 puncte cu Bosnia si ne revenim!". Dupa ce pierdem si cu Bosnia "Ne revansam cu Luxemburg!" s.a.m.d... Un sg cuvant: DEMISIA!

soringealu
soringealu  •  08 Septembrie 2010, 02:23

PRESA ARE 50 LA SUTA VINA EI !NU AM AUZIT SA CEARA DEMISIA FEDERALILOR DE 10 ANII NE ZBAZTEM IN MOCIRLA!LIGA 1 PRAF BLATURI, ALBITRI CORUPTI ETC ,VEZI CAZUL PRUNEA ASAZIS FEDERAL!!!!!RUSINE PRESEII ROMANE!!!!!!!

soringealu
soringealu  •  08 Septembrie 2010, 02:22

PRESA ARE 50 LA SUTA VINA EI !NU AM AUZIT SA CEARA DEMISIA FEDERALILOR DE 10 ANII NE ZBAZTEM IN MOCIRLA!LIGA 1 PRAF BLATURI, ALBITRI CORUPTI ETC ,VEZI CAZUL PRUNEA ASAZIS FEDERAL!!!!!RUSINE PRESEII ROMANE!!!!!!!

rngade
rngade  •  08 Septembrie 2010, 02:10

I agree!... Kid, eu zic sa lasam fotbalu' romanesc pe mana "cunoscatorilor" si sa ne vedem de hockey-ul nostru cel de toate zilele, eh?

egipteanul
egipteanul  •  08 Septembrie 2010, 01:52

Pardon fara Wobay...deja a jucat pt Siera Leone

egipteanul
egipteanul  •  08 Septembrie 2010, 01:50

Urmati exemplul Germaniei si naturalizati jucatori. Eric, Wobay, Moraes ar fi buni pt inceput...;)

razvan.
razvan.  •  08 Septembrie 2010, 01:45

Pai si de ce nu pleaca Razvan odata si ne lasa in pace? nu vede ca ne-a adus in situatia sa ne batem sa nu terminam ultimii in una din cele mai usoare grupe?

sharkone
sharkone  •  08 Septembrie 2010, 01:45

Si n-am crezut pe cine spunea ca ne vom bate cu Luxemburg pentru locul 5, dar se pare ca asa va fi, din pacate.

sharkone
sharkone  •  08 Septembrie 2010, 01:34

In legatura cu jocul echipei, cred ca nu mai am ce comenta, am comentat in alte articole. Insa as vrea sa fac o paranteza si sa spun ca echipamentul in care jucam imi inspira ca joaca Spania, si nu Romania. E ca o replica ieftina, de 2 lei, super afacere a federatiei, cu sponsorul. Bravo, hai sa renuntam la valori si ce inseamna NATIONALA. In culoarea galben am obtinut cele mai bune rezultate, asa jucam de cand lumea. Da ce sa stie incultii astia de la federatie, ei cred ca batem Franta :))

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează