Comentarii (105)
thorsonofodin
thorsonofodin  •  08 Septembrie 2010, 10:56

degeaba vrea juniorul, dar daca nu poate sa renunte, sau iar patim ca si cu piturca, il vor da afara federatia cand deja calificarea e pierduta.sa fie barbat si sa renunte.sunt alte persoane mai competente decat juniorul pentru postul de selectioner.AFARA...

lombard
lombard  •  08 Septembrie 2010, 10:41

Avem nevoie de jucatori cu tupeu,care sa suteze si de creatie,care sa isi faca loc printre adversari.Nu de juc dastia de balta,care asteapta sa le vina mingea la picioare.

bortosica
bortosica  •  08 Septembrie 2010, 10:01

romania-slovenia 1-1,romania-norvegia 0-1,romania-danemarca 2-5,romania-germania 5-1,romania-liechtenstein 3-0,romania-san marino 3-1,romania-albania 1-1...meciuri la care mi-am luat concediu sau am plecat de la servici sa-mi iau bilete sau sa fiu prezent si sa incurajez ECHIPA NATIONALA!pe tren sau cu masina,nopti nedormite...am crezut in razvan lucescu,dar ce dezamagire...nu condamn jucatorii ci pe el,ca ii convoaca!domnule lucescu,99,99% dintre suporterii nationalei va cerem sa PLECATI!

mozacu
mozacu  •  08 Septembrie 2010, 09:57

daca ar avea bun simt ar pleca...si-a batut joc de toti suporterii nationalei la modul cum a facut schimbarile aseara si cum gandeste el jocul echipei. l-am sustinut pana in panzele albe pe razvan, dar aseara chair m-a scos din sarite. herea trebuia sa fie titular, nu poti ataca cu 4 jucatori cand joci cu belarusul. ma astept cu franta sa vad 4 mijloccasi defensivi:radoi, florescu, apostol si muresan. sigur scoatem un 0-0.

raresh94
raresh94  •  08 Septembrie 2010, 09:53

sa vazut clar aseara ca Torje este MIJLOCASUL DREAPTA si Stancu ATACANTUL nationalei.practic numai ei au miscat.poate ca ar trebui luati mai mti jucatori tineri.aseara am avut un bilasco inexistent, un maftei depasit.cocis a fost nul dupa ce a intrat ca si cum am fi jucat in 10.florescu in prima repr a mai dat pase inapoi si in lateral,dar atat poate.chiar si deac care mia placut cu albania a jucat haotic.nationala mica joaca in baraj pt un turneu final, nationala mare....rusine!

mozacu
mozacu  •  08 Septembrie 2010, 09:53

din pacate razvan e un selectioner f slab, am fi putut castiga aseara chair de n-avem valori...dar cand joci un meci intreg cu 2 inchizatori atunci cand adversarul se apara in continuu n-ai cum. de aceea era nevoie de un ad. cristea, razvan trebuia sa stie ca albania si belarus se vor inchide...noi aveam nevoie d eoamnei de creatie care pot suta la poarta, pot pasa filtrant, etc. el il scoate pe deac, cam singurul din mijloc mai ofensiv sa bage varf in loc sa scoata radoi sau florescu. demisi

alexo
alexo  •  08 Septembrie 2010, 09:45

Eu nu inteleg pe ce criterii s-au dat notele alea. Deac a luat nota 5, la egalitate cu Bilasco si mai putin decat Florescu, desi atat Bilasco cat si Florescu au fost jucatori a caror prezenta nu s-a simtit, ba mai mult - a daunat jocului. Cred ca nationala asta nu mai e demult a noastra, e a lui Razvanel care o foloseste ca pe o jucarie stricata. E mult prea orb ca sa nu bage soldateii preferati (Florescu, Cocis si Radoi). Cred ca singura speranta a ramas sa terminam deasupra Luxemburgu

raresh94
raresh94  •  08 Septembrie 2010, 09:41

deja la tragerile la sorti trebuie sa ne rugam sa picam cu d'al de Luxemburg, San Marino, Malta, Vatican:)).vba aia:"deja nu mai sunt echipe mici in Europa, toate au crescut valoric, mai putin Romania."

emil_constantin
emil_constantin  •  08 Septembrie 2010, 09:37

un antrenor fara ONOARE!~!!daca ar avea macar un pic de onoare ar pleca acum si ar da o sansa nationalei...PLeacaaaaaa!!!!

yubytu
yubytu  •  08 Septembrie 2010, 09:35

Piturca sigur ar fi scos mai mult din cele doua jocuri (nu il agreez pe Piturca, dar asta e adevarul)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 11
Comentează