Comentarii (105)
nakamicius
nakamicius  •  08 Septembrie 2010, 09:33

Dan Petrescu s-a dus in camp in Baragan a luat jucatori de pe unde a putut si a luat campionatul si 8 pct in liga. Si Razvan nu are valori sa bata Albania ??? Ce vorbim aici ?? DEMISIA !!!

emil_constantin
emil_constantin  •  08 Septembrie 2010, 09:33

sper sa nu terminam sub Luxemburg la final...

lostinlove78
lostinlove78  •  08 Septembrie 2010, 09:31

nicu 2110 eu cred ca e ocupat acel loc de mata

redsef2005
redsef2005  •  08 Septembrie 2010, 09:29

Pentru cei care ii mai luati apararea lui Razvan, impotriva oricarei evidente si a oricarui bun simt: SUNTETI PENIBILI! Exact la fel ca jocul pseudo-nationalei lui, adica pe culmea penibilului! Cum puteti avea nesimtirea si prostia sa "gasiti" alti vinovati (fratii Becali, FRF, LPF, cluburile, presa etc.), orice si oricine in afara de acest impostor fara o farama de demnitate?! (Daca ar avea, si-ar da demisia astăzi!). Asta e selectie? Ăsta e joc?

miguel37
miguel37  •  08 Septembrie 2010, 09:29

Acelasi clan Becali vorbeste de Florescu: aseara Florescu a fost bun. Nu foarte bun ci bun. A alergat, a recuperat, a pasat. Asta insemana fotbal total, adica ceea ce se joaca in afara nu pe maidanele noastre. Si inca ceva: revenirea lui Mutu ar putea insemna retragerea lui Chivu. Intre cei 2 intotdeauna il voi prefera pe Chivu.

nicu2110
nicu2110  •  08 Septembrie 2010, 09:29

DA MATA POTE SA VINA LA NATIONALA SA FACA CE VA SERVICII PRIN VESTIAR? EVENTUAL LA DUSURI????

lostinlove78
lostinlove78  •  08 Septembrie 2010, 09:27

fac apel la voi daca sunteti despteti haideti sa i tratam cu aceasi parte cu care ne trateaza acesti jucatori din nationala indiferent de nume nu va m ai duceti la meciuri ...pana nu invata sa ne respecte a fost cel m ai plictisitor meci aseara...am renuntat in minutul 32 ...surpriza la sf am vazut ca nu am pierdut 90 min din timpu meu pe asa ceva

miguel37
miguel37  •  08 Septembrie 2010, 09:26

Hai sa analizam la rece: nu avem jucatori. Daca te uiti peste loturile echipelor din prima liga vom constata ca 40% sint de alta nationalitate, alata decit romana. Clanul Becali tot vorbeste de Ad. Cristea. Am o intrebare pentru ei: cind face Cristea faza defensiva? Poate cind e cu Bianca. In plus, dupa revenirea lui Mutu la nationala se va crea un cuplu (Mutu + Cristea) care nu va face decit sa tensioneze situatia. Exemplul trecut: Fl. Costea si degetul lui lipsa. ... urmeaza continuarea

nicu2110
nicu2110  •  08 Septembrie 2010, 09:25

ba voi sunteti nebuni...ce joaca florescu ca eu nu inteleg??? d-le lucescu care este rolul lui florescu in echipa??? doar sa fim egali numeric cu adversarul??? cate pase pe varfuri a dat ??? e penibil baiatu, ce daca alearga,daca nu produce nimic este egal cu zero.....D.E.M.I.S.I.A

lostinlove78
lostinlove78  •  08 Septembrie 2010, 09:24

am scris acolo ionut esti r e t ar da t ? fi r ar cenzura voastra de ziaristi de kk

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 11
Comentează