Alte știri din fotbal
Gazzetta dello Sport: „Mai multe echipe din Serie A s-au interesat de Daniel Bîrligea”
0
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Știri din fotbal internațional
Richarlison, out 2 luni! » Pe cine vor Spurs în locul lui + Ce se întâmplă cu extrema care ar fi trebuit să vină la schimb cu Drăgușin
0
A salvat-o pe Barcelona în ultimele minute, iar Hansi Flick a decis „la cald”: „De acum...”
0
„Probleme cu românul” » Turcii au calculat cât ar avea de încasat la reziliere Marius Ștefănescu
0
Au revenit să i-l fure pe Calhanoglu lui Chivu! Cât cere Inter + Primul transfer al anului, finalizat
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
„Mi-a spus că viața în România este grea, iar câștigurile decente sunt ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmpla în „vila terorii” a lui Julio Iglesias. Acuzațiile grave ...
Libertatea
in primul rand vreau sa zic ca sunt roman,in al doilea rand vad cu uimire cata indignare pot face vorbele lui boloni desi acesta nu a facut decat sa constate defectele si calitatile echipei nationale si ale poporului roman.habar nu am de unde atata ura la cei care comenteaza,nu inteleg ce-a fost asa jignitor in ceea ce a spus boloni,ca nu suntem ambitiosi,dar suntem talentati,ca avem un compex de inferioritate,dar suntem si inventivi.dc voi voiati sa zica ca vom fi campioni europeni va inteleg.
Ba sa mor eu ...asta de fiecare data cand vb de Romania..mereu spune ceva contra.Lasa-ti romanii sa vb despre Romania.Stim cu toti ca avem sanse cat un bulgare de zapada in iad...dar cu siguranta nu vom fi carne de tun. Hai baietii...HAI ROMANIA!!!!!!!
Sta Iancu sus pe statuie , Shi la unguri le da ....
asta e nebun....sa dea Doamne Doamne boloni sa ajungi pe mana romanilor...sa vezi ce ti-o iei =))) in rasa ta de coclit...
nu mai tace naibi odata boloni asta ca incet incet ne face sa uitam de cine a fost si ne face sa ne bagam ceva in el.....ce ii cu figurile astea pe cap in loc sa ne incurajeze el scormoneste mai tare
ma face sa rad bozgurul asta, am si eu o intrebare pt el... atunci cand a avut onoarea sa faca parte din echipa care a castigat cupa campionilor in '86 ... tot echipa de ratati eram? se baga in seama poate isi va gasi un loc in franta... kkt, daca ai plecat la arabi, acolo te ingropi... iar in europa nu mai intrii, decat la valoroasele echipe unguresti :)))
SUBSCRIU IN TOTALITATE CELOR ZISE DE ADEVAR.
Boloni e un MARE nesimtit si un TRADATOR,ma simt nevoit sa o repet!De ce dracu da el informatii francezilor cand el de fapt pretinde ca e roman?Inca odata iese la iveala caracteru lui de 2 bani.Cu asa oameni e normal sa ne facem tara de ras.Pacat! P.S. Bine ca nu ai venit la Rapid,ordinarule.
Domne ne doare cand ne spune cineva asa ceva,mai ales acum,ce sa zic,cred ca nu are rost sa spun ca ungurii sunt barbari,huni,etc...Nu s-a gandit ca o sa fie injurat?De ce nu a analizat jocul echipei cu OLANDA?Ne-a enervat ce mai!Eeee,lasa ca mai vedem noi!De fapt el nici nu e ROMAN,ce pretentii sa ai domne?Vino in ROMANIA ungurule!Esti mancat de molii!!!HAI BAIETII!!!
dute dracu ca daca era ungaria in locul romaniei in aceasta grupa spuneai O UNGARIA POATE FACE SURPRIZA (care surpriza, ei nu pot sa bata malta in preliminarii) =))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.