Alte știri din fotbal
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
0
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
2
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Asa ceva ...
Nu stiu de ce acest baiat ne-a ramas la suflet dupa atata timp la multi amatori de fotbal...
Săracul Thereau afla de la niște așa zisi jurnaliști, supuși ordinului UM02301, ca el nu a jucat la Steaua ci la FCSB! Noaptea minții unei prese aservite care in poziție de drepți asculta ce dictează CSA=TSKA! Când a jucat Thereau in România, FCSB nu exista, pt ca a apărut in 2015, când, după decizia aberanta a ICCJ de confiscare a mărcii și oferirea ei plocon către UM02301, Steaua și-a schimbat numele in FC Steaua București=FCSB! Este sinistru sa vezi cum toți in exterior numesc echipa asta cu numele ei real Steaua și cum cei din interior insista sa se facă de ras îndeplinind ordinul de zi pe unitate emis de CSA=TSKA!
Inchizitia nu uita si nu iarta :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"a punctat de 66 ori în 259 partide"..nu i rau..e binisor ..un gol la 4 meciuri Atacant bun.
Thereau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.