Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
1
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
1
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Africa de Sud - Canada, prima șaisprezecime de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Atletico, forțată să îl vândă pe Alvarez pentru a-l aduce pe fostul star al lui Manchester United
0
Fiți serioși cu pauzele de hidratare, Messi și Ronaldo intră într-un bar, iar Japonia vine din viitor » 5 concluzii neconvenționale după faza grupelor la Mondial
0
Cristiano Ronaldo a urcat pe locul 2 în istoria Cupei Mondiale, dar Messi e departe
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
mda deci era bine daca il lasau pe hitler sa termine treaba la fel si cu antonescu a fost furt pe fata incredibil chiar daca urasc stoaia
cei doare pe astia trecutu comunist ...pe mine isami nu ma doare cand ne spuneti ca am stat 10 ani in b b b si tot tinem cu rapid.....daca era invers...la voi.... aveati suporteri ca urziceni acum ...asta este ce e adevarat e adevarat
pt stefan_rapidistul , pai prima data iti dau tie m...u....i...e si dupa aia o iau pe m...a...t...a in p...u...l..a si fac 3 ture in juru stadionului cu ea ...Ce zici is tare in pl nu?..marsh
mi-e scarba sa vad cum unii arbitri de cacat...polonezi cu capul mare...fac ceeace ce vor in tara noastra fara ca nimeni din forul central sa ia atitudine...SCARBELE de napoletani...jucau ...trasi de fluierasi de parca erau la ei acasa...faulturi din apropierea careului...se ruga de ei sa fie cuminti pentru a nu scoate cartonasele....mafia ca de obicei isi face jocul ei...si noi o luam in dos
Pt. el, egoul lui era mai important decat milioane de nenorociti de romani hoti. Dar ce este si mai interesant, si UEFA ar trebui sa se sesizeze, a fost ca a incalcat regulamentul de fotbal. Pe langa prelungirea neregulamentara, eu nu am vazut cand a fluierat sfarsitul meciului. Dupa gol, mingea se dupa la centru, se reia jocul si abia apoi se fluiera finalul jocului. Altfel golul nu este valabil. Poate n-am vazut eu bine.
ai ma vino sa vedem cum ii dai l i m b i lu mama in p i z d a
Din cauza acestui egal , acestei furaciuni pe fata....daca dinamo sau rapid, sau cfr...sau oricare alta echipa ai carei suporteri se gudura pe aici si multumeste napoletanilor, repet ...acea echipa o sa joace tur preliminar in champions league pt accederea in grupe...din cauza acestei furaciuni, bucurati-va in continuare !
ma voi ati vazut meciu?90 tatarusean sa accidentat a stat 2.35 minute plus o schimbare 30 sec plus 4 munte prelungirile este egal 7.05 minute gol perfect valabil si in timp
"Arbitrul care a distrus Steaua ..." cam exageram, n-a fost chiar asa. steaua a luptat frumos, dar per total egalul este echitabil.nu ajutam cu nimic exagerand rolul arbitrului in stabilirea rezultatului.
si eu ma distrez cu m...a...i...c.a...t.a
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.