Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în săptămâna 28 iunie - 5 iulie
0
Știm cum arată tabloul complet al 16-imilor de finală de la Campionatul Mondial » Am putea avea două „șocuri” în optimi
0
Iordania - Argentina 1-3, Algeria - Austria 3-3 » Dramatism total! Austria se salvează în '90+6 și merge alături de Algeria în 16-imi
0
Selecționerul a făcut iureș, deși s-a CALIFICAT în 16-imile Mondialului: „Vulgar și banal! Banii vorbesc!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
reddog ,ce miorlai tu pe aici?...uita-te pa lotaile schioape,de cate ori i incasati dati vina repede pe arbitraje....chiar....joi cu cine ati jucat?...cat despre "relu0014"....ultimul vostru meci in Europa cand a fost?
asta prelungea meciul pana steaua primea gol
rapidistule du-te frate si croncane pe site-ul croncanitorilor! comentariile tale arata frustrare !! eu te cred ca de Rapid nu s-a mai vorbit cam de multisor prin cupa UEFA !!! ca de LIGA CAMPIONILOR nici atit !!! dar pastreaza-ti croncanelile pentru repatriatii din giulesti !! hai sictir
@reddogsv te obosesti in zadar - jiji nu intelege ce spui tu acolo :) ai mare dreptate din pct-ul meu de vedere dar asta nu ne ajuta cu nimic :))
Va lasat norocul in final!! Ca sa vedeti si voi cum e!!!Putina umilinta ajuta!!!Mai ales pt cei care se dau credinciosi si li se pare ca pot invinge pe oricine si orice!! Sorry Jiji.Poate mai multa modestie ti-ar fi de ajutor
Cand Dinamo pierde sunt vinovati numai ei, cand e steaua sunt de vina arbitrii!! Cate o ocazii, a avut Napoli in a II a repriza? Dac mai intra una din alea nu mai prindeati min 97 ca sa comentati acum...Steaua a marcat doar 1,25 gol pt ca primul a fost autogol, al doilea 0,75, pe iesirea proasta a portarului, doar Kapetanos a marcat curat...care a facut o mare prostie cand ai 3-0 si esti pe val dai cu cotul!!!Mentalitate de crestin ortotox, un catolic nu ar fi facut asa ceva!!MENTALITATEA-
ursule noi macar jucam in Europa.. echipa ta traieste din amintiri..si pe mine m-a uns la suflet Netoiu cand ati retrogradat. Oricum va vine si voua randul.....
markk esti un sccccclav frustrat... daca Steaua e ajutata de arbitri, dupa cum zici tu, de ce termina tot pe locu 5..6? Plus ca in meciurile din cupele europene e cea mai furata echipa. taci dddreq daca nu stii fotbal.
dupa filmuletul vazut pe youtube cred ca acest arbitru are cei mai aprigi dusmani in polonia cum de uefa la putut convoca la acest meci asta este intrebarea? sa lasi steaua in 10 oameni pt un banal fault chiar dubios :( aici uefa este implicata pana in gat sa arati 4 minute prelungiri si sa ajungi la 8 este o HOTIEEEE DE NEIMAGINAT!!! practic acest arbitru ne-a luat victoria din mana si le-a oferito italienilor!!! BLESTEMATA SA FIE UEFAAA!!! pt delegarile care le face!!!:((( la puscarie cu UEFA!
STIAUA ESTE DISTRUSA PRIN INSASI EXISTENTA EI! CEEA CE S-A INTAMPLAT ASEARA CU ACEST ARBITRU, S-A INTAMPLAT VREO 2 DECENII PE VREMEA LUI CEASCA, ATUNCI CAND ECHIPA DINTRE CIMITIRE ERA IMPINSA DE FLUIERICI DE LA SPATE....VEZI MECIUL ALA CELEBRU DUS PANA-N MIN 107 CAND A MARCAT stiaua! POATE ASA INTELEG SI "KINDERII" SUSTINATORI DE STIA, CE INSEAMNA SA FURI! stiaua distrusa de un arbitru? ea a distrus o tara si continua s-o distruga fotbalistic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.