Alte știri din fotbal
Calculele făcute de Ilie Dumitrescu în Superligă: „Le dau 90% șanse”
0
Ioan Andone dezvăluie unde a câștigat cei mai mulți bani: „Aproape ca în țările arabe” + „Iar asta nu am mai spus până acum”
0
Ilie Dumitrescu, val de critici după Csikszereda - FCSB » A avut un singur remarcat
1
Robert Ilyeș: „Asta e slăbiciunea FCSB-ului. I-am studiat și am lucrat două zile la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Mirel Rădoi a pierdut și al doilea meci în Turcia!
22
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
reddog ,ce miorlai tu pe aici?...uita-te pa lotaile schioape,de cate ori i incasati dati vina repede pe arbitraje....chiar....joi cu cine ati jucat?...cat despre "relu0014"....ultimul vostru meci in Europa cand a fost?
asta prelungea meciul pana steaua primea gol
rapidistule du-te frate si croncane pe site-ul croncanitorilor! comentariile tale arata frustrare !! eu te cred ca de Rapid nu s-a mai vorbit cam de multisor prin cupa UEFA !!! ca de LIGA CAMPIONILOR nici atit !!! dar pastreaza-ti croncanelile pentru repatriatii din giulesti !! hai sictir
@reddogsv te obosesti in zadar - jiji nu intelege ce spui tu acolo :) ai mare dreptate din pct-ul meu de vedere dar asta nu ne ajuta cu nimic :))
Va lasat norocul in final!! Ca sa vedeti si voi cum e!!!Putina umilinta ajuta!!!Mai ales pt cei care se dau credinciosi si li se pare ca pot invinge pe oricine si orice!! Sorry Jiji.Poate mai multa modestie ti-ar fi de ajutor
Cand Dinamo pierde sunt vinovati numai ei, cand e steaua sunt de vina arbitrii!! Cate o ocazii, a avut Napoli in a II a repriza? Dac mai intra una din alea nu mai prindeati min 97 ca sa comentati acum...Steaua a marcat doar 1,25 gol pt ca primul a fost autogol, al doilea 0,75, pe iesirea proasta a portarului, doar Kapetanos a marcat curat...care a facut o mare prostie cand ai 3-0 si esti pe val dai cu cotul!!!Mentalitate de crestin ortotox, un catolic nu ar fi facut asa ceva!!MENTALITATEA-
ursule noi macar jucam in Europa.. echipa ta traieste din amintiri..si pe mine m-a uns la suflet Netoiu cand ati retrogradat. Oricum va vine si voua randul.....
markk esti un sccccclav frustrat... daca Steaua e ajutata de arbitri, dupa cum zici tu, de ce termina tot pe locu 5..6? Plus ca in meciurile din cupele europene e cea mai furata echipa. taci dddreq daca nu stii fotbal.
dupa filmuletul vazut pe youtube cred ca acest arbitru are cei mai aprigi dusmani in polonia cum de uefa la putut convoca la acest meci asta este intrebarea? sa lasi steaua in 10 oameni pt un banal fault chiar dubios :( aici uefa este implicata pana in gat sa arati 4 minute prelungiri si sa ajungi la 8 este o HOTIEEEE DE NEIMAGINAT!!! practic acest arbitru ne-a luat victoria din mana si le-a oferito italienilor!!! BLESTEMATA SA FIE UEFAAA!!! pt delegarile care le face!!!:((( la puscarie cu UEFA!
STIAUA ESTE DISTRUSA PRIN INSASI EXISTENTA EI! CEEA CE S-A INTAMPLAT ASEARA CU ACEST ARBITRU, S-A INTAMPLAT VREO 2 DECENII PE VREMEA LUI CEASCA, ATUNCI CAND ECHIPA DINTRE CIMITIRE ERA IMPINSA DE FLUIERICI DE LA SPATE....VEZI MECIUL ALA CELEBRU DUS PANA-N MIN 107 CAND A MARCAT stiaua! POATE ASA INTELEG SI "KINDERII" SUSTINATORI DE STIA, CE INSEAMNA SA FURI! stiaua distrusa de un arbitru? ea a distrus o tara si continua s-o distruga fotbalistic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.