Alte știri din fotbal
Florin Tănase, istorie la FCSB! Gigi Becali: „A semnat cu altă echipă”
0
MM Stoica a rupt tăcerea! De ce i-a dat afară pe Crețu și Tănase: „Când un jucător nu se poate opri, trebuie să plătească!”
0
Viitorul atacant al lui Dinamo și-a luat rămas-bun cu o „dublă” » Antrenorul protestează: „Să NU plece!”
0
Căpitan-surpriză la FCSB, după excluderea lui Florin Tănase
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
Da numa stalisti d-a-lu opra aci? Fecesebisti de la rege nea gigi nicunu?
Care e diferenta dintre dinamovisti si un taxi? -Taxiul nu ia mai mult de 4! :))
harune te ia-u io la sapa la vie baaaaaaaaaaaaaaaa n-o mai joki nimik sa mora gibilan!
De vreo 12 derby-uri incoace, dINAMO Bucuresti singura se satisface :u
Mi-am dat seama din prima clipa, dInamo Bucuresti e cea mai corupta echipa! :))
desfintarea natia voastra de comunisti!
Ce tatan est-i tu ma? An romania sant 2 tatani regele sfant nea gigi cu fecesebeu a mai sfanta ecipa si emparatul salam florin auzi la el tatan_valeriu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a cazut covaltirul da la caruta pa mane de ras :))))))))))))))))))))))))))))))))) Valeru_tatanu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Am auzit ca ieri au venit niste arheologi din Canada sa caute urme ale prezentei echipei Dinamo Bucuresti in Europa, dar n-au gasit nimic... inca mai sapa! :
Catelusi de lapte, cine a luat pe 23 ianuarie SAPTE? (ps. Jan 23, 2015 - Danemarca U21 - Dinamo Bucuresti 7-1) :t
Mi-am dat seama din prima clipa, dInamo Bucuresti e cea mai corupta echipa! :v
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.