Comentarii (61)

un_alt_roman  •  26 August 2015, 10:43

Stim ca nu se poate baza pe cel mai bun jucator al momentului, el joaca la Astra. ☺

stelist_fcsbizat  •  26 August 2015, 10:12

iubesc fcsb ! imi place puscaria si iubesc si pe mimi ! toti colegii mei din parnaie tin cu domnul gheorghe si fcsb , numai gaborii cu dinamo ! de aia nu pot sa inghit dinamo , fiindca imi place sa fur , sunt smenar si fcsb e singura echipa care e fix pe gustul meu ! traiasca domnul gheorghe becali care a furat campionate ! traiasca fcsb si suporterii ei care sunt ca fratii mei !

stelist_fcsbizat  •  26 August 2015, 10:01

offf doamne , da mai repede sa vina meciul cu viitorul sa ne spalam rusinile !!! bre nea hagi mai fa o omenie si matale , ca domnul gheorghe a facut si el multe pentru tine , chiar ai si recunoscut ca nu au fost blaturi , ci omenii ! iti multumim toti fecesebistii ca tu, marele hagi o sa ne speli rusinile indurate cu pescarii astia rossoborgi ! sa ne traiesti, regele nostru , imparatul nostru ! vrem sa castigam la scor cu viitorul , de la 3-0 in sus ! iti multumim anticipat toti fcsbistii disperati !

faxx  •  26 August 2015, 11:12
Postat de un_alt_roman pe 26 August 2015, 10:43

Stim ca nu se poate baza pe cel mai bun jucator al momentului, el joaca la Astra. ☺

buna asta

ortega  •  26 August 2015, 10:31
Postat de radu.1993 pe 26 August 2015, 10:26

Care e diferenta dintre dinamovisti si un taxi? -Taxiul nu ia mai mult de 4! :m

Lasă că și fcsb e firmă de transport ... Cu Rosenborg o să-ți trebuiască permis de profesionist ... că B-ul ( 1+7) nu va fi suficient ...

salam.regele.la.fecesebisti  •  26 August 2015, 10:03
Postat de stelist_fcsbizat pe 26 August 2015, 10:01

offf doamne , da mai repede sa vina meciul cu viitorul sa ne spalam rusinile !!! bre nea hagi mai fa o omenie si matale , ca domnul gheorghe a facut si el multe pentru tine , chiar ai si recunoscut ca nu au fost blaturi , ci omenii ! iti multumim toti fecesebistii ca tu, marele hagi o sa ne speli rusinile indurate cu pescarii astia rossoborgi ! sa ne traiesti, regele nostru , imparatul nostru ! vrem sa castigam la scor cu viitorul , de la 3-0 in sus ! iti multumim anticipat toti fcsbistii disperati !

Bulanule tu bagi invaratatie la fecesebeu! Fecesebeu lu nea rege gigi e al mai valoros dan univers! Nai tu valoare sa vorbeasti de fecesebeu!

daniaania  •  26 August 2015, 09:51

Relax...iarasi o sa-i bata norvegienii de le merg fulgii.....

stelist_fcsbizat  •  26 August 2015, 09:16

offf...sa moara bibi...iar o arunc pe navasta-mea de la balcon la 3-0 pt aia...si i-am spus parasutei sa nu mai stea la meci langa mine decat cand joaca fcsb cu viitorul , pandurii sau chiajna ...ptiu...iar intru la parnaie joi !!! femeia asta nu ma asculta deloc !

andyandrei2015  •  26 August 2015, 18:46

nu cred in calificare,cred ca bat aia cu 2-1