Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
CFR Cluj, singura echipă din România, care mai participă într-o cupă europeană.
sa vezi ce dudelangeli isi ia
cfr si-a luat-o de la Slavia scurt. De la astia isi ia 5, daca te uti la pariuri cota pentru peste 4.5 e mica. Si duminica Steaua ii va umili. SI SA NU UITAM DE DUDELANGE :))))))
Fcsb le-a dat 1-0 la Bucuresti.. voi va luati cel putin 5 maine, si inca 5 duminica :*
N-are cum sa piarda CFR maine. Pai, dupa cum ne-a zis Dan Petrescu, Astana e cam la nivelul Barcelonei si CFR i-a batut. Lazio nu cred ca e la nivelul Barcelonei, in concluzie o sa-i bata CFR-ul de nu se vad, de la 3-4 in sus (sau in jos, nu stiu sigur).
Cat noroc poate să aibă cfr și Lazio joaca cu rezervele la fel cum au jucat și manchester, Chelsea și Roma.
cine zice, ala este :)
...poate dacă jucau cu echipa făcută la eprubetă, fcsb...CFR nu se compara cu leșinații de la fcsb...o să vezi tu duminică teren dat în capul fcsb ului
Le da Lazio cu terenul in cap si daca joaca cu magazionerul si si vreo 3 copii de la u19... despre ce vorbim? :)
Radu a jucat rau in ultimul meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.