Alte știri din fotbal
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Liftul care a căzut la Ministerul Transporturilor avea cablurile schimbate ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
"Dică mi-a zis că vrea să...." a spus Dică la TV Digi Sport.
latest fc fcdb evolutions in UCL (general): vs vs vs.. eror.. shut down..
"Lovitură primită de Dică în ultimul moment": pai dica asta este lovit inca din prima zi in care a acceptat sa antreneze echipa din Mogosoaia.
sa-i spuneti si lu *** *** ca el stie altceva
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai dreptate.in fiecare an,faceti in asa fel incat sa nu participati in cupele europene sa nu va faceti de ras!practic refuzati meciuri in cupele europene!singura echipa din campionat care are mentalitatea asta!vreau sa cred ca sunteti foarte putini dinamovisti care ganditi asa pt ca NU E IN REGULA!
Latest FC FCSB evolutions in UCL (general): vs ManCity 0-6, vs Bayern 0-4, vs Chelsea 0-5, vs Real Madrid 1-5, vs Sporting 0-5!
da da da.. acri mai sunt struguri.. e jenant serios.. vorbeste dinamo de care nu a auzit nimenea de mindria rominiei.. sti si tu cum zice melodia STEAUA e NU MAI UNA si ne mindrim cu ea in toata lumea.. adica totii ne mindrim chiear si voi.. nationala nu avem alte echipe nu avem deci??
decat sa ne facem de ras ca voi mai bine fara
Alta stire scrisa cu picioarele! Nu tu motiv din care Teixeira nu poate juca, Dica declara despre el insusi sa si-ar fi zis ca vrea sa stabilizeze echipa. Apoi se lauda singur ca a facut bine. Voi cititi stirile pe care le da-ti???? Dumnezeule de apuca durerea de cap!!!
Nu ti-e rusine sa postezi pe GSP cu scrisul asta ???? '' voi a-ti jucat doo '' a-ti =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.