Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras: „Toată lumea este de vânzare la Craiova”
1
David Irimia, la primul joc de la revenirea la Dinamo: „Pentru asta am muncit doi ani”
0
Gică Craioveanu cere un ȘOC la Universitatea Craiova: „Mihai Rotaru va interveni! Trebuie zguduită echipa!”
4
Nuno Campos spune secretul, după ce a spart gheața la Dinamo: „Lucrăm două zile aceste lucruri și urmărim multe filmări”
2
Știri din fotbal internațional
PSG intră peste Real Madrid! Campioana Franței încearcă să dea lovitura verii cu Rodri
0
Primele critici pentru Radu Drăgușin » Ce au remarcat italienii după înfrângerea Fiorentinei în amicalul cu QPR
5
Kerim Alajbegovic, bosniacul care a impresionat la Mondial, se transferă în Premier League
0
Scandal uriaș în Italia! Doi foști jucători de la Juventus, anchetați pentru fals și tentativă de extorcare
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
Ca sa vanda Mitica locurile unor echipe gen Otelul si Urziceni.
pentru ca alea care fac totusi ceva sa nu mai dea atatea tururi preliminare. tre sa iti faci praf pregatirea ca incepi meciurile din iulie pt ca altii nu-s in stare sa nu se faca de ras
in astia 5 ani in care e facut clasamentul cfr a fost si ea in EL. ce a facut. si din alea 31 de puncte 12 sunt bonus de participare in liga, din care 8 primite pe gratis. si otelul a primit 4 cand a participat si a facut 0 pct. sigur, asta nu scade meritele cfr-ului de anul asta, performanta e f mare.
Pana la urma de ce sa avem mai multe echipe in cupele europene cand celelalte nu fac nimic?
e bine ca nu e inca fan cfr-ist de mic copil, avem o gramda de-aia deja, care de rusinea rezulatelor rapidului sau ala lui dinamo se dau acum mari cfr-isti, ca sa aiba si ei cateva argumente sa atace steaua
Clar,cum poti sa compari o echipa care bate acasa pe Manchester cu alta care ia bataie de la Stuttagart cu 5-1.Si 10 puncte in Champions League sunt echivalentul a 20 in El.Cfr va avansa mai mult ca Steoaia poate chiar in semifinale.
Sa stii ca CFR incepe sa aiba si constanta. Sincer, cred ca Roma nu i-a luat in serios la primul meci din UCL (dar asta e doar o explicatie conjucturala, victoria CFR-ului nu poate fi explicata doar asa). Dar au jucat foarte bine cu Bayern in deplasare si au avut ghinion, au batut la Braga si n-au pierdut la Istanbul, au trecut cu 2 victorii de Basel (noi am trecut de Grasshopers, mai slabi, la 11 m), au batut inca o data Braga care venise cu ultima sansa la Cluj. Cred ca va trebui sa ne obisnuim cu ideea ca nu doar Steaua are rezultate in Europa, CFR pare hotarata sa nu mai repete niciodata episodul Famagusta. Si, intr-adevar, poate depasi Steaua in clasamentul UEFA.
Sau poate ca n-are nici o treaba cu Dinamo.
De mult mi-am dat seama.
Stii prea bine la ce ma refeream.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.