Alte știri din fotbal
„Până acum nu am investit niciun leu” » Primăria Craiova va da bani la campioana României
0
Intră la discuții decisive după ultimul meci al sezonului! „Suntem în negocieri avansate”
0
Universitatea Craiova, aproape să rezolve prima mutare pentru această vară: „Suntem pe drumul cel bun!”
0
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
Știri din fotbal internațional
Alexandru Cîmpanu, un nou gol decisiv în China » Victorie în fața fostului jucător de la FCSB
0
Barcelona n-a putut atinge recordul lui Jose Mourinho la Real Madrid » „Galacticii” păstrează cea mai „nebună” bornă din istoria La Liga
0
Echipa înființată în 2024 a dat lovitura în fotbal » A câștigat titlul după doar doi ani și a intrat direct în istorie!
0
Roberto De Zerbi, promisiune înaintea rundei decisive pentru Tottenham: „Confirm totul”
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
drughi tata faceti asta pe darapanatura de stadion din Constanta,atunci cand joaca "Farul"....in liga a doua,eventual a treialasati celalalte echipe....si,chiar,esti sigur ca esti drughi?...sau DRGHI(derivatie de la ceea ce eventual consumi!!!)
Drughi009, sa zicem ca chiar ar exista asa ceva si ca nu e doar o fabulatie de copil fara minte... Explica-ne si noua cum anume faceti voi cinste Balcanilor prin scandaluri??? Managerii, ofiterii si studentii astia de care ne spui ar risca sa isi piarda pozitia sociala si imaginea doar de dragul de a da foc unei tribune?? Ati fi zmei pana la primele bastoane incasate pe cocoasa, stiu eu genul vostru, "bad boys wannabe" :)))
bine ca am scapat de divizia pastilati cu idealuri din sudul stadionului
@drughi009 : vezi ca trebuie sa-ti bei lapticul , nu mai bate campii atat
AM FI VRUT SA DAM FOC J;;;EGULUI DE SDATION GHIULESTI DA NE DAU DOAR 450 DE BILETE CAND DE FAPT NOI VROIAM SA VENIM MINIM 5000
deviza noastra va fi scandalu ,iuresul, prapadul, suntem anti-sistem suntem oameni cu familii,salarii, dar suntem anti sistem vom face ce erau acum cativa ani BAD BLUE BOYS,TORCIDA,DELIJE,GROBARI,GATE 17,TESTE MATE.FEDAYM ...AVEM BANI DE AMENZI ,RELATII ..NIMENI NU NE VA OPRII......SUDUL SPER SA REVINA ALATURI DE NOI
sper sa nu fie adevarat ce am auzit ca baietii de la sud s-au autodizolvat cu ocazia acestui meci...........oricum tin sa anunt toata miscarea ultras din romania ca va urma ceva deosebit. vom forma cat de curand o brigada ultras care va face cinste balcanilor ....suntem din constanta in jur de 1000 de oameni ( manageri,studenti,ofiteri,liceeni etc) vom face prpapad la fiecare meci cu torte,fumigene, scandalurile vor fi la ordinea zilei.ne permitem sa platim amenzi inditerent de sume
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.