Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
1
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
*sunteti i.m_b-e.c_i.li rau scrisesem
"italienii, cu steagul Argentinei în faţă, au răspuns cu torţe" ??? voi sunteti imbecili rau... deci nu aveau steagul echipei napoli in albastru si alb, ci era steagu Argentinei... clar...
...la plecare sa se bage la inghesuieala pt a avea o sansa in plus sa scape.Aseara au fost saltati cativa si la iesire iar tintele lor sunt baietii care stau sus pe postament la gard (aseara de exemplu i-am auzit cum spuneau ceva de "ala cu sapca verde" si "ala mare cu sapca neagra".Pe ala mare cu sapca neagra l-au saltat la iesire sper ca ala cu sapca verde a scapat. :)
Doar 3 echipe cunosti miticule manymany????Tre sa iti amintesc,Marele REAL MADRID a jucat la Baia Mare in 1982(scor 0-0,5-2 in deplasare!!!!)Culmea antrenor fiind Marele(si regretatul)VIOREL MATEIANU,cel care trebia sa inghita mai tarziu egalul de la ORADEA(2-2)dupa 10 min prelungiri in care Lacatus lovea cu ce apuca,pt ca erau neputinciosi in fata unei echipe din provincie!!!!Dar de la o echipe construita cu japca...ce sa ma astept de la suporteri care pana in 86' erau fanii CRAIOVEI????UE..FA
Un italian mort 22 de milioane de romani fericiti.
...si din pauza pana la sfarsitul meciului sa vezi "filajul" jandarmeriei cum ia saltat pe baietii care au luat parte la evenimente. Pe baietii care raspund prezent la astfel de "evenimente" (ce am observat aseara ca se petrece in partea de sus a peluzei sud) ii sfatuiesc sa nu mai se retraga in susul peluzei in locul retrase pt ca asa sunt cel mai usor de saltat de jandarmii sub acoperire si ar face bine sa ramana grupati in nucleul galeriei iar la plecare sa se bage la in
ori esti ruda cu elena din guvern ca aveti aceeasi gandire?
asta e intrebare marca udrea.nu ma va fi premiata si uefa -si va cere scuze pana la lacrimi ziaristulp/ulii care esti.
Pentru Tatarusanu a fost intrerupt jocul 2'38" in interiorul timpului prelungirilor, apoi Steaua face a treia schimbare (intra Surdu), tot in timpul prelungirilor, deci inca 30" de prelungire a prelungirilor, in total 3'08", rotunjite la 3 minute adaugate celor 4 minute aratate initial inseamna ca meciul trebuia oprit in min.97'00", iar Napoli a inscris in min. 96'58", cu 2 secunde inaintea finalului! Ocazii de gol: Steaua - Napoli Repriza I = 4-2 , Repriza a-II-a = 3-13
cand mafiotul de arbitru spaniol A FURAT titlul lui dinamo in 2009 la urziceni era o.k.,acum este tragedie nationala pt. un rahat de egal...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.