Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
1
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
pe arbitrii ii premiaza pentru acest egal scos ??????
Singuri care ne batem joc de Romania suntem chiar noi, cei care stam in tara asta zi de zi sa-si bata joc de noi conducatorii pe care i-am votat ca oile.
CEL MAI BINE IN SEMN DE PROTEST PT. FURACIUNILE DIN MECIURILE CU LIVERPOOL SI NAPOLI SA NU SE PREZINTE LA MECIUL CU UTRECHT ........SA NE BAAGAM PL./IN UEFA SI IN COMPETIILE LOR .......PE ASTIA DIN PARTEA ASTA A EUROPEI (BALCANI,EST) NE CASAPESC CU ARBITRII SAU ALTA VARIANTA SA FACEM PRAPAD LA URMATOR MECI SA NE SUSPENDE 1 AN ....PACAT CA ARBITRU DE ASEARA N-A FOST BATUT RAU
din ce urmaresc cum isi fac treaba cei de la UEFA pe probleme disciplinare in sezonu asta au fos foarte drastici , in tururile preliminare sau pierdut si meciuri cu 3-0 la masa verde din cauza indisciplinei
cel mai bn sa nu mai jucam in Europa si nici nationala sa nu mai joace toti si-au batut joc de tara asta cum au vrut Romania-Danemarca 2-2 au prelungit pana au egalat acuma Steaua.....NE PISHAM PE EI EUROPENI MASCALTONI DRAKULUI DE ITALIENI BORATI >>>>EUROPA NU NE VREA
Frustratilor, asta-i razbunarea pentru ce a-ti facut acum 22 de ani la Oradea cu FC Bihor.
ca suporteri englezi care se omoara ,care sunt cei m-ai violenti,nu-i m-ai laudati ma atat va nu sunt usa de biserica,de ce sa suspende pe steaua croati daca nu sunt italieni nu au voie cu cei m-ai recalcitranti in deplasare ,astia au ca-s smecheri ,aia sa ne faca tigani si curve de la zece metri si astia sa taca,iar referitor la protestele fotbalistilor vezi tot exemplu chelsea cu barça cum urlau aia si ce blanzi au fost ai nostri comparativ cu ei
Au fost provocati, supendare o sa fie, meciul a fost trantit de arbitrii... Suntem romani, asta ne e soarta
era si mai bine de il bateau un pic pe arbitru cum a patit ala de la Botosani si cum a mai patiti hotu asta in trecut...asa stiam o treaba!!
Civilizatzie multa in rfg;make l-a scuipat pe arbitru.Defapt,cum e turcu si pistolu,isi merita soarta.FZRGB
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.