Comentarii (44)
redbuldog
redbuldog  •  01 Octombrie 2010, 10:21

He,he,he naivii draq..de cate ori sa va mai spun ca fotbalul nu se mai joaca pe teren !? Meciul trebuia sa se termine 3-3,a avut cota 101 la pariuri si s-au castigat sume enorme..se juca oricum pana egalau..mafioti!Dar nu trebuie sa fiti asa dezamagiti..e o practica inaugurata de stoaia inca de pe vremea lu ,,ceasca” ca atunci la 0-2 (in min.90)pentru orice echipa juca cu voi,arbitrul prelungea meciul cate 10-15 min pana se facea 2-2 si astfel intrati in ,,cartea recordurilor”..o tempora!!

bebe_duru
bebe_duru  •  01 Octombrie 2010, 10:19

Nenorocit de arbitru si mafioti italieni si cei de la uefa, sa-i inghita pamantul

denethor
denethor  •  01 Octombrie 2010, 10:14

kapetanos a inchis meciul in prima repriza,e mai vinovat decat traore de la cfr...daca steaua juca in echipa complecta mai marca macar un gol

davidero
davidero  •  01 Octombrie 2010, 10:11

poate nu stiti statistica din italia ,nici o etapa fara 2 injunghiati ,asa ca...

nasspi
nasspi  •  01 Octombrie 2010, 10:09

ce tot aveti cu suporterii nostri oameni buni; pe altii nu-i vedeti?Se omoara intre ei dar ai nostri sunt cei mai rai.Cum sa nu mori cu arbitrul de gat; hai sa nu fim moralisti.Daca muncesti si o faci bine , da vine altul si face ceva pe munca ta; nu te jigneste? nu ai dreptul sa fii frustrat cand esti furat?Unde sa refuleze romanul ;in bautura, in droguri , in crime? Nu e mai bine pe stadion? Nu suntem roboti trebuie sa ne exteriorizam din cand in cand

davidero
davidero  •  01 Octombrie 2010, 10:03

nu uita ca in meciul asta am jucat in 10 aproape 70 de minute ,daca pui la socoteala si prelungirile prelungirilor!

romeo_daniel7
romeo_daniel7  •  01 Octombrie 2010, 09:59

Eu tot nu pot crede ca Steaua nu a invatat nimic dupa meciurile cu Lyon(2-0 si final 2-3),M'boro(2-0 si final 2-4) este incredibil mai ales ca Lacatus a fost antrenor la meciul cu Lyon!! Noi ce facem acum?..dam vina pe arbitru!!...de ce? ai avut 3-0 !!!...la 3-1 sau 3-2 tot arbitrul a fost vinovat?...ne-am inecat ca tiganu' la mal !! nu se poate ca in ultimele 20 de minute sa nu incerci sa pasezi...pai daca dai sa scapi de minge normal ca aia au cat mai multe ocazii...de ce nu pasau?

davidero
davidero  •  01 Octombrie 2010, 09:55

Si pentru suporterii altor echipe ,nu va mai bucurati de arbitrajul asta contra stelei ca la anul poate urmati voi!Am avut cativa ani cu arbitraje bunicele in cupele europene ,acum incepe iar japca pe noi ,nu degeaba a scris ala cartea despre uefa ,crima organizata .la cati bani se invart acolo ,e clar,noi suntem niste paduchi!

davidero
davidero  •  01 Octombrie 2010, 09:52

Da foarte bine au facut ,trebuiau sa sara si gardul sa-l bata pe arbitrul ala sa-i sara capacele,sa nu mai faca de astea pe viitor,tot meciul a condus intr-o directie,macar de ne dau o suspendare sa stie de ce!Mari prostii si nemtii astia cand au intrat in Polonia ,nu puteau extermina natia asta de cersetori !?