INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  LIVERPOOL - PSG 3-2

LIVERPOOL - PSG 3-2 // VIDEO Driblingul serii în Champions League! Mane l-a ridiculizat pe Neymar cu o fază de PlayStation

Articol de GSP - Publicat miercuri, 19 septembrie 2018 10:43

Liverpool s-a impus 3-2 cu PSG, grație unui gol marcat în ultimul minut de Roberto Firmino.

Meciul cel mai nebun al serii a oferit mai multe faze spectaculoase. În prima repriză, Sadio Mane, atacantul lui Liverpool, a reușit dribilingul serii. Senegalezul a primit o minge în marginea terenului și a intrat în careu după ce l-a depășit fără probleme pe Neymar, care nu a avut nicio replică în fața adversarului său.