Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Cat veti tine in brate jucatori ca Tamas,nu veti avea succes nicaieri!
Huo Steaua Huo blatistule piscarias si scirbavnic. Dispareti cu totii sa nu se mai auda de voi nicaieri si niciodata. Steaua e cea mai blatista si nehalita echipa de pe pamint. Huo Steaua. V-ati luat-o in freza asa cum va place voua. Ati pierdut si cu unii care nici nu joaca fotbal nicaieri nici macar prin liga a 3a sau a 4a. Nu ati trecut de centrul terenului *** ce sinteti. A jucat Nucusor? Dar Popa Prostu? Toata lumea spera acum sa cadeti cu cele mai grele echipe si sa nu cistigati nici un meci. Nu ar trebui ca FIFA si UEFA sa va dea voie sa jucati in Europa blatisti scirbavnici. Huo Steaua
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ca ai fost tu mai curajos cand ai fost jucator....singurele amintiri din cariera fabuloasa sunt autogolul pe care l-a dat la echipa nationala si ceva blaturi prin Germania si cam atat
În afară de curaj aveți de toate: patron cunoscător, impresar priceput, lot echilibrat, antrenor cu școală, jucători valoroși, tactică perfectă dar... fără curaj nu faci nimic! Vai de mama voastră, v-ați făcut de rușine, o repriză n-ați atins mingea la City și vorbiți de posibilitatea unui rezultat bun dacă aveați... curaj? Asta ține de prostie, de lipsa curajului de a pune mâna pe carte!
Important e meciul cu Pandurii....amaratii aia dupa ce au mancat din bani publici ,acum se dau de ceasul ultim...lasa ma Reghe le arunca Becali ca la pasarele cateva coji de paine si castigati. Traim niste vremuri tulburi pline de ipocrizie,ai sansa sa joci la Manchester si tu vorbesti de *partida de campionat*..
serios vorbind, ma uit la lotul fcsbului si nu vad nici un jucator mai rasarit pe acolo, vreunul cu personalitate, nu ma intelegeti gresit, sunt jucatori bunicei, Achim, Enache, Tamas, etc dar nu vad pe nici unul sa-si asume responsabilitatea si curajul de care vorbeste Reghecampf, el de fapt ar trebui sa le dea curajul de care vorbeste, psihologic vorbind el nu face decit sa-si critice echipa, decit loveste in ei cu orice ocazie ... parerea mea este el nu are habar cu ce se maninca meseria asta de antrenor, el este mai mult sotul unui impresar ... atit !!!
le lipseste un antrenor cu curaj si stiinta de fotbal, cunoasterea si stapinerea meseriei de antrenor iti da si curaj ...
Le lipseste curajul si un antrenor.
Pentru limba romana, apasati tasta 1 !
Nu curajul le lipseste. ,ei sunt jucatori de fotbal si nu fotbalisti, ei nu stiu cu mingea, fiindca aceasta a fost si este politica in fotbalul nostru condus de mafioti. Trebuie sa acceptam singurul club de fotbal, care are aproape tot ce trebuie este poli Iasi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.