e, cam asta a fost. tragerea la sorti nu ma intereseaza. ne vedem in grupele ligii. sper ca macar inca o echipa romaneasca sa ajunga in grupele EL si sa vedem fotbal frumos si un parcurs cat mai lung in Europa

Meci.......NUL ( din toate punctele de vedere) !Final, se califica Legia..

faile_belix
faile_belix  •  07 August 2013, 23:35
Postat de uefa pe 07 August 2013, 23:21

ce galben a dat Tudor, al 2-lea galben... absolut gratis, rosu lui Molde! Legia a fost dominata serios la Molde si trebuia sa fie 2-0 la pauza pentru norvegieni dar s-a terminat doar 1-0, iar in repriza a 2-a au marcat polonezii cu capul prin georgian, dupa iar a beneficiat de o eliminare pentru Molde. si acum in retur, Molde a fost mai buna.

e acoperit Tudor, jucatorul a tinut destul de clar si apoi a si protestat...oricum destul de usor dat.

Molde e mai periculoasa pe contraatac cu 20 min inainte de final

plictisitor meci... pe oricare ii prinde, Steaua le da cu terenu in cap. cred ca un 4 sau 5 la 1 in dubla mansa atat cu legia cat si cu molde e foarte plauzibil

faile_belix
faile_belix  •  07 August 2013, 23:20

a facut praf meciul tudor, gata:))

uefa
uefa  •  07 August 2013, 23:18

ce ritm au, zici ca joaca Dinamo Bucuresti (Molde) cu noua Gaz Metan (Legia). slabe!

steaua024
steaua024  •  07 August 2013, 23:16

steaua024
steaua024  •  07 August 2013, 23:14

Chukwu (nr.10 de la Molde) pe care Steaua l-a dorit, nu a spart gura targului pana in min 52 cand insa a avut o ocazie mare de a inscrie insa portarul a scos balonul de sub bara transversala. In rest meci de uzura cu 1-1 la Molde si 0-0 la Varsovia acum cu cca 30 min inainte de final, Legia e calificata.....