Nu avem nevoie de respectul dinamovistilor sau rapidistilor probabil ne numesc berbeci si datorita faptului ca in fata noastra au stat mereu capra.

Bai baieti se pare ca in presa se fac angajari si pt. cei care nu au inceput clasele primare. Antologie umoristica: "ros-albastrii....este una dintre". Varzzzzzaaaaaa!

•  04 Ianuarie 2009, 12:58

da...foarte interesant...dar stiai ca steaua face parte din grupul a doar 2 !!! capitale care incep cu B si care au castigat LC ???

•  01 Ianuarie 2009, 16:47

dinamovistii si rapidistii se simt foarte mandrii ca locuiesc intr-o capitala adevarata in lumea fotbalului, aici a fost castigata o cupa a campionilor europeni ;)

•  01 Ianuarie 2009, 15:56

una din cele cinci ? sa-ti spun una mai tare - in sezonul 1988-1989 Bucurestiul a fost, este si va ramane singurul ORAS din Europa care a calificat trei echipe in sferturile de finala ale aceleiasi editii, cate una in CCE (Steaua) Cupa Cupelor (Dinamo) si cupa UEFA(Victoria). Cum CC s-a desfiintat, performanta ramane unica in istoria cupelor europene. Performanta nu a fost mediatizata pentru ca eram Romania, eram in regim comunist iar acum avem ziaristi paraleli cu fotbalul

•  01 Ianuarie 2009, 14:56

pentru frustratul rapidist cu numele de fc bricheta ghencea - englezii au fost suspendati pentru ceea ce fac suporterii de ani buni in giulesti, acel 0-3 a fost cea mai blanda pedeapsa, trebuia o suspendare pe 5 ani a echipei din campionat. Si o intrebare - admiram Realul din Madrid pentru locul de la mijlocul clasamentului spaniol din prezent sau si pentru cele 5 cupe ale CCE din anii 50 ? Trecutul nu poate fi uitat, doar comunistii erau adeptii egalitarismului

•  01 Ianuarie 2009, 14:14

Dinamovisti, rapidisti, putin respect pentru realizarile Stelei, atata vrem de la voi!

•  01 Ianuarie 2009, 14:10

Numai frustrati pe aici.....saracii...imi este mila de ei in ce hal au ajuns....

•  01 Ianuarie 2009, 14:01