INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  PSG - MANCHESTER CITY

VIDEO Nici regizorul transmisiei n-a prins golul lui Zlatan » Gafă ca-n curtea școlii

Articol de GSP - Publicat miercuri, 06 aprilie 2016 22:29

Ibrahimovici a ratat un penalty în debutul partidei cu Manchester City, iar după 38 de minute, "cetățenii" au deschis scorul prin De Bruyne.

În timp ce regizorul transmisiei prezenta reluarea de la golul lui City, Ibrahimovici a restabilit egalitatea printr-o reușită incredibilă.

Fernando a greșit mai ceva ca-n curtea școlii, mingea s-a dus în piciorul lui Zlatan și s-a oprit abia în poartă. Vezi AICI VIDEO cu faza!

PSG și Manchester City au remizat, 2-2, în prima manșă a sferturilor de finală ale Ligii Campionilor.

A luat parte la un moment istoric în fotbalul românesc, acum lucrează pe TIR în Germania: „Patronii sunt foarte faini! Mai stau un an și mă întorc acasă”

„Traduceri avem?” » Cum se comportă „Hagi” Luțu la cursurile de director sportiv: „E disperat!”