Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova plătește 1,5 milioane € pentru un atacant cu cifre modeste în sezonul trecut
2
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
1
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
16
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Capului Verde a venit învăluit în steag la conferință: „Este un mic șoc. Care a fot cheia?”
0
Final DRAMATIC pentru locul 2 în Egipt - Iran: urmează încă un scandal de arbitraj! + Belgia a defilat cu Noua Zeelandă în grupa G
5
Bielsa nu mai e „Loco”! Cum explică selecționerul Uruguayului rușinea trăită la Mondial: „Nimeni!”
1
Capul Verde a doborât un record vechi de aproape 100 de ani!
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
nicule du-te tata si pregateste te bine si fa senzatie la nationala germaniei fiind un bun ambasador al romaniei ca nu vezi ca la romani daca n-ai pile la antrenor,federali sau la impresarii care dicteaza se stiu care vagabonzi needucati sunt acestia nu poti juca ca tu nu esti"vedeta" ca cocis,codrea & co care dorm in teren dar sunt pe vecie convocati ai prea mult bun simt si o prea buna educatie sa stai sa fii umilit de taranul ignorant de piturca
dupa ce ca a ruinat nationala piturca mai are tupeul sa nu isi dea demisia? evident pentru taranul asta ignoran t cu 2 clase da este demis? nu ce s-a intamplat dupa meciul de aseara mi-a intarit convingerea ca nimeni nu vrea sa se faca ceva cu adevarat competitiv ci jucatorii care "trebuie" sa fie in teren chiar daca nu fac nimic iar faza cu boloni a fost doar la misto ca federalii cica se intereseaza sa se faca ceva o adunatura de spritari cu 2 clase distrug nationala si nimeni nu pun
dupa ce ca a ruinat nationala piturca mai are tupeul sa nu isi dea demisia? evident pentru taranul asta ignoran t cu 2 clase da este demis? nu ce s-a intamplat dupa meciul de aseara mi-a intarit convingerea ca nimeni nu vrea sa se faca ceva cu adevarat competitiv ci jucatorii care "trebuie" sa fie in teren chiar daca nu fac nimic iar faza cu boloni a fost doar la misto ca federalii cica se intereseaza sa se faca ceva o adunatura de spritari cu 2 clase distrug nationala si nimeni nu pun
dupa ce ca a ruinat nationala piturca mai are tupeul sa nu isi dea demisia? evident pentru taranul asta ignoran t cu 2 clase da este demis? nu ce s-a intamplat dupa meciul de aseara mi-a intarit convingerea ca nimeni nu vrea sa se faca ceva cu adevarat competitiv ci jucatorii care "trebuie" sa fie in teren chiar daca nu fac nimic iar faza cu boloni a fost doar la misto ca federalii cica se intereseaza sa se faca ceva o adunatura de spritari cu 2 clase distrug nationala si nimeni nu pun
Danke Pitzi....Esti un arschlock...si un barbugiu desavirsit....In locul lui Max Nicu ma p.i.s.a.m pe tine de la Loja si plecam imediat ....Asta e tratament de romani infecti...
Cu un antrenor obisnuit sa joace mereu la cacealma si sa multumeasca samsarii fotbalului romanesc,jucatorii care nu apartin"famigliei"fotbalului nostru nu au loc in echipa nationala!Cu Max.Nicu si Bourceanu,din actualul lot,in echipa de start altfel ar fi aratat jocul echipei!Dar sarlatanii astia nu vor o echipa competitiva,ci una a afacerilor lor.Cum poti sustine o astfel de achipa?
un inteleg de ce l'a chemat la nationala si la fortzat sa i'a cetatenia daca nu la folosit... Piti la adus pe Max numa ca sa le faca in ciuda la nemtzi..... sia ca batut joc de el... Nicule dute' si joaca pentru antionala Germaniei ca aici in afara de Mutu si inca vreo 2-3 nu ai cu cine sa faci performante....
Si-a mai batut joc de unul :))))))))))) Asta e, daca nu e impresariat "bine" .
bai pitbarbutgar bai de ce esti nesimtit si nu iti dai demisia bai hahalera ce esti bai echipa nationala bai e a tuturor bai nu a lui mircea sandu nasul tuturor relelor din fotbalul romanesc.cu nicu ce ai bai de-l aduci tocmai din germania bai sa vada meciul din tribuna bai hahalera bai ca daca baiatul voia sa vada meciul ptea sa-l vada la antena bai hahalera sau te-ai gandit tu ca transmisia lor e atat de proasta incat e mai bine ca nicu sa vina sa vada meciul din tribuna bai...dar cu cocis
asa ne trebuie,cand Marian Iancu incearca sa le rupa capul celor din FRF si sa atace conducerea nationalei toti ceilalti conducatori de cluburi sant de partea FRF.Dute Max si joaca pentru Germania ca asa cum ai vazut ieri meciul din tribuna puteai sa-l vezi acasa la televizor.FORZA POLI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.