Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi a anunțat marea schimbare lucrată în pauza competițională la FCSB
0
Tony Da Silva a răbufnit după ce a aflat planul conducerii CFR-ului: „E o pierdere”
0
FRF a anunțat oficial încheierea mandatului lui Mircea Lucescu: „Rămâne un reper istoric”
1
„Îți vine să înnebunești!” » Apariție rară în studio: „M-am întâlnit cu Hagi la o nuntă, a scos o foaie A4 și a început...” + „Lui Ianis știi ce i-am spus?”
3
Știri din fotbal internațional
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Italia mai poate ajunge la Cupa Mondială 2026! Singurul scenariu-speranță
0
Lionel Scaloni, dezamăgit de absența unei naționale importante de la Campionatul Mondial: „Mă întristează”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
.
Ai spus ca ai poze!putem sa le vedem si noi?
SUNT FERICIT SI MA SIMT BINEEE !!!
dupa meci am ramas cu niste amici si am mai baut vreo 2-3 beri, binenteles ca banii nu mai ctz in astfel de momente! am sa merg ori ce cate ori am posibilitatea! nu judeci pe cei care n-au venit, multi nu-si permit, ii judec doar pe cei care pleaca de pe stadion la un anumit scor, insa fiecare padure cu uscaturile ei! lasa-l pe IMPE sa bea ca are si de ce! multi stelisti s-au facut pulbere in dimineata asta minunata! oricum daca-i zic lu Terminator ce a zis imperatoru de el..e grav, se duce dupa el in bavaria:))))
unde umbli zebzecule?!!! tocmai am scris pe un alt articol ca imi faceam griji pentru tine ca nu ai aparut.;)))) te invidiez ca ai avut onoarea sa urmaresti acest meci pe viu de la zona VIP! banii pe bilet au meritat cu varf si indesat. imperatorul a preferat sa ii dea pe beutura!!!
Acum 15 min am ajuns acasa:)))) am facut si cateva poze am sa le pun la avatar zilele urmatoare! Forza STEAUA , spre 25! sa vina CHELSEA!:))))
as putea sa fac BASHCALIE de alpini, cezari etc prefer insa sa ma bucur de succesul echipele MELE, STEAUA BUCURESTI!Felicitari si cfr-ului pentru sezonul mai mult decat reusit in europa, rautatile pe care le fac sunt numai si numai celor care trag granite intre romani, extreemistilor, in rest nu am nimic cu fanii adevarati ai cfr-ului!Sunt inca EUFORIC, la finalul meciului mi-aun dat si lacrimile de bucurie! imi pare atat de bine ca am vazut asemenea meci live, atmosfera fantastica, senzationala! in 2006 cand am ELIMINAT pe valencia mi-au dat lacrimile de tristete pentru ca nu eram in tara si nu am putut sa merg, acum SUNT FERICIT SI MA SIMT SUPER MEGA ULTRA EXTRAORDINAR DE BINE! tks STEAUA
AI APĂRUT ??? SUNT FERICIT ȘI MĂ SIMT BINE !!!!!!
CORECT !!!!
Steaua Bucurestii, incearca sa intelegiii, ca noi te iubiim si te preutiiim! la la la la la Ne pierdem zilele, tineretileee, pentru tine facem orice! BUCURESTI , STEAUA BUCURESTI!:))) fratilor acum am ajuns acasa, ce meci, ce emotii, ce seara magica! Doamne, iti multumesc ca sunt STELIST! va salut, amigos, salut si pe cei care nu merita azi sunt FERICIT si, evident, MA SIMT BINE! Multumesc BAIETILOR , o seara extraordinara!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.