"... la Londra orice gol marcat înseamnă 2 goluri" :))))) Asta da perla!

sasquatchro
sasquatchro  •  07 Martie 2013, 17:44
Postat de lapusneanul pe 07 Martie 2013, 16:52

wow, ce noutate ai spus, :)) ,nu asa ca dupa zi urmeaza ..noapte ? :))

Da' tu ce noutati ne-ai comunicat, cumva noua teorie a relativitatii cu aplicabilitate la meciul din seara asta? :))

axi1
axi1  •  07 Martie 2013, 17:34
Postat de guta12 pe 07 Martie 2013, 17:10

Daca scapa Steau cu 4 goluri sa fie multumiti........4 pe repriza vreau sa spun.

Intr-o prima faza vroiam sa-ti las un reply serios, insa vazandu-ti userul/numele, m-am lasat la mana mea! M@nc@tzy@sh b000tyku tau!

axi1
axi1  •  07 Martie 2013, 17:31

"Eu nu înţelegeam niciodată de ce sîntem mai buni acasă. Dar mi-am răspuns singur la întrebare: acasă la mine Dumnezeu mă ajută. E o chestie spirituală." - Asta iar a inceput sa o ia pe aratura. Daca inainte de meci a inceput sa invoce spiritele si pe Dumnezeule, nu vreau sa-l vad in cazul unei victorii a Stelei... Va pasa de sport, poate prea mult... bleah!

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  07 Martie 2013, 17:30

Nu cred sa le dea Chelsea mai mult de un gol ...Steaua- Chelsea 0-1

lapusneanul
lapusneanul  •  07 Martie 2013, 17:26

Nenea, fii serios ! Cu toate ca nu tin cu Steaua,dar, de la ora 20 la 21:45 plus prelungirile ,adica 3-4 min.,o sa fiu.... roman ! BAFTA STEAUA !

eternalchamp
eternalchamp  •  07 Martie 2013, 17:25
Postat de fosfo1985 pe 07 Martie 2013, 17:17

n-are nicio importanta. au castigat. victoria nu e rusinoasa. tu ce ai prefera. steaua sa stea 180 de minute cu curu-n poarta, chelsea sa isi dea un autogol, iar noi sa mergem mai departe, sau o infrangere la scor, insa noi sa jucam fotbal?

as fi ipocrit sa spun o infrangere frumoasa decat o victorie urata :). Dar punctul de vedere al celui care a spus ca a castigat-o urat era ca nu este atat de puternica cum au fost alte precedente castigatoare ale ligii, precum MU, Bayern, Barcelona, Milan, RM, sau chiar si Porto (cand era Mou acolo).

fosfo1985
fosfo1985  •  07 Martie 2013, 17:17
Postat de 1947fcsb pe 07 Martie 2013, 17:08

Au facut-o intr-un mod rusinos si toti i-au barfit, apoi s-au facut de ras incepand cu Super Cupa.

vaalah
vaalah  •  07 Martie 2013, 17:14
Postat de fosfo1985 pe 07 Martie 2013, 17:05

arogantii astia au castigat anul trecut champions league. cam au cu ce sa se mandreasca. nu crezi?

Învingând echipa nazistului Imperator chiar la ei acasă pe stadionul Allianz Arena . doctul Becali . Un meci atât de important și unde deschizi televizorul sau ziarul nu vezi decât ce mai debitează semidoctul Becali . Păcat !