Alte știri din fotbal
„Să-l accidentăm pe ăsta” » Sorin Cârțu contraatacă după ce Dinamo a devenit lider
0
În timp ce tatăl lui triumfa la Sibiu, fiul lui Kopic, Vito, făcea spectacol în Belgia
1
Universitatea Craiova vs FC Botoșani, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile +cote
0
U Cluj - Unirea Slobozia, „Șepcile roșii” cu gândul la play-off » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Liverpool, în runda 23 din Premier League » „Cormoranii” sunt fără victorie în campionat în 2026
0
Cristi Chivu, iritat după setul cu Pisa: „Nu mai suport să aud aceleași lucruri! Abia aștept să se termine odată"
0
Final de infarct în La Liga » Două goluri din prelungiri: o „foarfecă” superbă și lovitură de grație dată în minutul 90+6
0
Dimarco, mărturisire după victoria zdrobitoare cu Pisa: „Am dispărut de lângă prieteni”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Lasa ca Manchester United e pe locul 6 in Anglia si nu-l mai da nimeni afara pe Mourinho dar asa se intampla cand antrenezi in campionate de mana a doua,daca Zenit nu-i vindeau pe Hulk,Witzel si altii acum erau pe primul loc.
Si aici il vaneaza Valentin pe bietul ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Că care Rapid, vorba cântecului ?
Nu se poate, cel mai antrenor din lume să fie demis ?! Inventatorul atacului cu pasă-n spate, ca la rugby, a tragerii de timp și a jocului cu frâna de mână trasă să fie nevoit să plece ???!!! E clar, e mâna familiei Ceaușescu , a "lucrăturilor " Stelei( nu contrază că nu mai există !) și, normal, vatmanul...ce dacă punea frână și -l lăsa și pe el să întoarcă pe linia de tramvai ?
Sa vina acasa. rapidul are nevoie de antrenor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.