Comentarii (10)

cry89  •  12 Decembrie 2011, 00:58
Postat de spivak pe 11 Decembrie 2011, 10:48

În rusă, ŢSKA înseamnă Clubul Sportiv Ţigănesc al Armatei.

vorbea un crapid...

spivak  •  11 Decembrie 2011, 15:53

Cum să-l fluiere fanii Stelei pe Bănel?? Păi Lăcătuş, Rădoi şi Petre Marin au fost şi ei căpitani. E chiar neobişnuit că acum căpitan e un alb.

tristar  •  11 Decembrie 2011, 15:15

Bravo, Bănele, dar să rămâi la clubul francez!

sancho70  •  11 Decembrie 2011, 15:03
Postat de fatamorgana pe 11 Decembrie 2011, 07:15

bun, Nicolita e tigan, o stie toata lumea, iar el nu a ascuns niciodata acest amanunt. atunci de ce, ziaristii idioti ca cei de la gazeta sporturilor simt nevoia sa ii aminteasca mereu asta? se simt ei superiori, au realizat pe plan profesional macar cat a realizat Nicolita in plan sportiv? il prezentati pe Banel ca pe o curiozitate a naturii, fara sa va dati seama cat de cretini sunteti. Banel e Banel si atat! rrom sau roman, e total irelevant in plan sportiv. daca e cineva capabil sa traduca din romana in romana, pentru ziaristii nostri idioti, ce am scris mai sus, ar trebui sa se ofere voluntari. nu de alta, dar mintea lor nu poate sa priceapa.

Foarte bine punctat!!! STIINTA TREBUIE SA RENASCA!!!

toma29  •  11 Decembrie 2011, 11:10

Bravo, Banele!

spivak  •  11 Decembrie 2011, 10:48

În rusă, ŢSKA înseamnă Clubul Sportiv Ţigănesc al Armatei.

fatamorgana  •  11 Decembrie 2011, 07:15

bun, Nicolita e tigan, o stie toata lumea, iar el nu a ascuns niciodata acest amanunt. atunci de ce, ziaristii idioti ca cei de la gazeta sporturilor simt nevoia sa ii aminteasca mereu asta? se simt ei superiori, au realizat pe plan profesional macar cat a realizat Nicolita in plan sportiv? il prezentati pe Banel ca pe o curiozitate a naturii, fara sa va dati seama cat de cretini sunteti. Banel e Banel si atat! rrom sau roman, e total irelevant in plan sportiv. daca e cineva capabil sa traduca din romana in romana, pentru ziaristii nostri idioti, ce am scris mai sus, ar trebui sa se ofere voluntari. nu de alta, dar mintea lor nu poate sa priceapa.

steaua.libera  •  11 Decembrie 2011, 03:41

RESPECT MAXIM BANEL NICOLITA!

daemmon  •  11 Decembrie 2011, 02:21

run forest run!!!!! :))) am vz un documentar despre oamenii din etiopia, banel se incadra perfect intre:))) ii port respect pt munca care a depus-o sa ajunga aici si cred ca asta e maximul carierei pe care il poate atinge la cat de tehnic e. in rest? un simbol al stelei.... dupa cum spune si cantecul " FORTA BANEL NICOLITAAAAAAA!!!!!!" :)))

vladutz13  •  11 Decembrie 2011, 01:44

Asta e nesimtire, Nicolita nu a fost niciodata criticat la Steaua din cauza etniei!!! NICIODATA!! Nu s-au putut abtine sa nu puna pe tapet rasismul..... ala e la ei in Franta, nu in Romania!!!! Cat despre Banel... asa e, la prima vedere pare un fotbalist exceptional, sa vad ce parere mai au despre el peste vreo 2 ani, cand o sa-si dea si ei seama ca strica 90% din actiunile de atac.