Alte știri din fotbal
Gigi Becali, avertisment pentru Daniel Pancu la Rapid: „Hopa, vine șina de tren”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Bettaieb reușește dubla și egalează
3
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Florin Tănase: „Crezi că el e idiot?”
1
Știri din fotbal internațional
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Real Madrid îl bagă în ședință și pe Kylian Mbappe! » Ce dorește Florentino Perez și ce-l deranjează pe francez
0
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
De unde esti asa sigur ca va lua titlul in Italia ?! Se vede ca habar n-ai cum e sistemul Primavera dar tot te pronunti, bine, nu-i nici vina ta fiindca cei care scriu articolul stau jalnic la capitolul informare corecta. In campionatul Primavera chiar daca termini pe primul loc sezonul regulat nu inseamna c-ai castigat campionatul, urmeaza fana finala a competitiei unde joci semifinale iar daca invingi in semifinala joci finala...aceste sunt meciuri eliminatorii jucate pe terenuri neutre, ca in cupa. Anul trecut de pilda Roma a terminat sezonul regulat pe primul loc detasat la vreo 8 puncte diferenta fata de locul 2 dar a pierdut finala in fata lui Inter condusa de Chivu...asa ca orice se poate intampla.
...adica ?...ce vor sa spuna ?...romanii sunt slabi ?
Succes tinerilor noștri români!
Propun ca Lecce sa l ia pe Stoichita director tehnic !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Patru romani la echipa ce va lua titlul in Italia, in Romania se lucreaza deja ca nici unul sa nu ajunga la nationala noastra titular ! Bravo !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.