Comentarii (58)
fremenul
fremenul  •  06 Februarie 2020, 00:18

Meci bun facut de Ianis, gol frumos, sa o tina tot asa! La cum se juca, se terminat clar 1-1 faea golul sau. Inca mai are Rangers sanse la titlu, dar mici...

883758598355956
Adrian Fulgos  •  06 Februarie 2020, 00:00
Postat de ciprianuniversitatea pe 05 Februarie 2020, 23:49

Cand o legenda ca Gerrard iti da atata incredere inseamna ca ai potential. Clar.

Corect.

Adrian Fulgos  •  05 Februarie 2020, 23:57
Postat de Constantin Mosnegutu pe 05 Februarie 2020, 23:35

Cred ca i-au facut aia culoar sa dea si el primul gol... Dupa care va vedea mai mult bancile!!!

Ai îmbătrînit urît Costică. Aşa urări ai si pentru progeniturile tale?

Postat de maccsero pe 05 Februarie 2020, 23:48

Era de așteptat ca Ianis să nu aibă probleme în Scoția: gol decisiv în primul meci ca titular. Se vede că la pauză Gerrard și-a tras de urechi fotbaliștii care nu-l jucaseră destul în prima repriză. Așa e când antrenorul mizează pe un jucător, nu ca la Genk. I-a dat sarcină să tragă cornerele și loviturile libere, fără să mai ”stea la rând”. În martie e deja vedeta echipei.

Adrian Fulgos  •  05 Februarie 2020, 23:48

Bravo copile. Sper sa ai o carieră mai mare si decît taică-tău.

andrei.33  •  05 Februarie 2020, 23:44

Vrem cel puțin 10 articole pe tema asta! Asa a început si in Belgia, nu? Dar nu contează, hai gsp sa ii facem deja o statuie.

ciprianuniversitatea  •  05 Februarie 2020, 23:43

M-am uitat la repriza a 2 a. A aratat calitate Ianis. Felicitari! Drumul e lung.