Comentarii (58)

Carlos Mendoza  •  05 Februarie 2020, 21:21

Si nu e capitan, "decaru' "...?

fabius_2014  •  06 Februarie 2020, 08:53

Ianis Hagi este steaua calauzitoare a fotbalului romanesc, este unicul print, primul dintre primii, cel mai bun, cel mai frumos , cel mai destept si cel mai talentat fotbalist din lume. Conspiratia mondiala a incercat sa-l ascunda pe inegalabilul Ianis, dar geniul sau a iesit la iveala si iata ...a dat gol pentru Rangers.Waaw In toata presa romaneasca, pe prima pagina, principala stire este ca a inscris Ianis Hagi. Multumim din suflet Ianis Hagi, fotbalist genial, profesor doctor, om de stiinta etc. Trebuie mai multa demnitate in presa romaneasca. Avem alergie la numele Ianis Hagi.

maccsero  •  05 Februarie 2020, 23:48

Era de așteptat ca Ianis să nu aibă probleme în Scoția: gol decisiv în primul meci ca titular. Se vede că la pauză Gerrard și-a tras de urechi fotbaliștii care nu-l jucaseră destul în prima repriză. Așa e când antrenorul mizează pe un jucător, nu ca la Genk. I-a dat sarcină să tragă cornerele și loviturile libere, fără să mai ”stea la rând”. În martie e deja vedeta echipei.

fremenul  •  06 Februarie 2020, 00:18

Meci bun facut de Ianis, gol frumos, sa o tina tot asa! La cum se juca, se terminat clar 1-1 faea golul sau. Inca mai are Rangers sanse la titlu, dar mici...

andrei.33  •  05 Februarie 2020, 23:44

Vrem cel puțin 10 articole pe tema asta! Asa a început si in Belgia, nu? Dar nu contează, hai gsp sa ii facem deja o statuie.

mario_rdfe  •  05 Februarie 2020, 23:38

Bravo Ianis..insa, gsp, daca vreti sa ajutati acest copil,incercati sa nu faceti acum 70 de articole pe seama acestui gol....cu reactii de pe twitter si despre cat de iubit este deja in scotia..faceti asta dupa ce ajunge macar la 7-8 goluri !

Dani Corban  •  05 Februarie 2020, 22:47

"Golul lui Hibernian a venit în urma unei greșeli mari a portarului protestanților" Multă minte lipsă în pescăria voastră. Dacă juca Hapoel Tel Aviv, cum ați fi scris? Portarul evreilor? Nu prea au disciplină tactică fundașii ortodocșilor, așa e? Leagă mai bine jocul catolicii. Degeaba a deontologit Tolo atâția ani la voi. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Calin Radulescu  •  05 Februarie 2020, 22:41

A intrat "gloaba" lui GICA in primul "11" la RANGERS si e 0-1... ASA CEVA :)))... IANIS arata tata ca esti valoros si castiga meciul de unul singur... Un gol din corner, o lovitura libera... Sigur suntem noi RAI si nu vedem ca esti un jucator de superclasa :))))

ciprianuniversitatea  •  05 Februarie 2020, 23:49
Postat de maccsero pe 05 Februarie 2020, 23:48

Era de așteptat ca Ianis să nu aibă probleme în Scoția: gol decisiv în primul meci ca titular. Se vede că la pauză Gerrard și-a tras de urechi fotbaliștii care nu-l jucaseră destul în prima repriză. Așa e când antrenorul mizează pe un jucător, nu ca la Genk. I-a dat sarcină să tragă cornerele și loviturile libere, fără să mai ”stea la rând”. În martie e deja vedeta echipei.

Cand o legenda ca Gerrard iti da atata incredere inseamna ca ai potential. Clar.

jack_the_stripper  •  06 Februarie 2020, 09:44