Comentarii (58)

mario_rdfe  •  05 Februarie 2020, 23:38

Bravo Ianis..insa, gsp, daca vreti sa ajutati acest copil,incercati sa nu faceti acum 70 de articole pe seama acestui gol....cu reactii de pe twitter si despre cat de iubit este deja in scotia..faceti asta dupa ce ajunge macar la 7-8 goluri !

Constantin Mosnegutu  •  05 Februarie 2020, 23:35

Cred ca i-au facut aia culoar sa dea si el primul gol... Dupa care va vedea mai mult bancile!!!

Christian Ciuca  •  05 Februarie 2020, 23:35

bravo Ianise, bravo printisorule, am vazut in direct, ce bucurie, vei fi REGE la Rangersi, bravo inca o data!!!

Bolon Yokte  •  05 Februarie 2020, 23:32

Ianis joaca cauta sa se implice mult,dar PASELE COLEGILOR PAR SA-L OCOLEASCA...Asta tine de antrenor,sa forteze jucatorii sa paseze la IanisLe ie frica alora ca se impune in echipa.Asta am vazut-o si la Contra cind juca la Milan,nu era jucat de colegi,de aia a si plecat apoi in Spania..Si asta e unul din motivele pt. care fotbalistii romani nu reusesc sa se impuna afara! Asta cind joaca si nu sint tinuti pe tusa de antrenor din alte motive decit sportive.

joze_maurinio  •  05 Februarie 2020, 23:32

Hai ca daca mai da vreo 2 goluri in campionat mai ca ar pune Rangers 2 milioane, nu 5 cum e in contract, sa-l ia si Genk zice MERSI, ne multumeam si cu un ciubuc, dar macar sa ne scoatem banii.

mario_rdfe  •  05 Februarie 2020, 23:31

Liniste,gol Hagi! pt 2-1 , min 85 !

vishnu  •  05 Februarie 2020, 23:29
Postat de Calin Radulescu pe 05 Februarie 2020, 22:41

A intrat "gloaba" lui GICA in primul "11" la RANGERS si e 0-1... ASA CEVA :)))... IANIS arata tata ca esti valoros si castiga meciul de unul singur... Un gol din corner, o lovitura libera... Sigur suntem noi RAI si nu vedem ca esti un jucator de superclasa :))))

Uite c-a dat!

andrei2323  •  05 Februarie 2020, 23:16
Postat de Calin Radulescu pe 05 Februarie 2020, 22:41

A intrat "gloaba" lui GICA in primul "11" la RANGERS si e 0-1... ASA CEVA :)))... IANIS arata tata ca esti valoros si castiga meciul de unul singur... Un gol din corner, o lovitura libera... Sigur suntem noi RAI si nu vedem ca esti un jucator de superclasa :))))

Hai ca asta-i buna.Adica nu castiga Rangers din cauza lui Hagi.Super! esti cel mai tare.Daca ar durea prostia, tu ai fi pe morfina de mult.

malkin71  •  05 Februarie 2020, 22:53
Postat de Dani Corban pe 05 Februarie 2020, 22:47

"Golul lui Hibernian a venit în urma unei greșeli mari a portarului protestanților" Multă minte lipsă în pescăria voastră. Dacă juca Hapoel Tel Aviv, cum ați fi scris? Portarul evreilor? Nu prea au disciplină tactică fundașii ortodocșilor, așa e? Leagă mai bine jocul catolicii. Degeaba a deontologit Tolo atâția ani la voi. ***.

A fost olimpic la recreatie.

Dani Corban  •  05 Februarie 2020, 22:47

"Golul lui Hibernian a venit în urma unei greșeli mari a portarului protestanților" Multă minte lipsă în pescăria voastră. Dacă juca Hapoel Tel Aviv, cum ați fi scris? Portarul evreilor? Nu prea au disciplină tactică fundașii ortodocșilor, așa e? Leagă mai bine jocul catolicii. Degeaba a deontologit Tolo atâția ani la voi. ***.