INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  LUDOGOREȚ

VIDEO Keșeru impresionează și în amicale » A marcat din nou pentru Ludogoreț

Articol de GSP - Publicat sambata, 21 ianuarie 2017 21:49

Claudiu Keșeru a marcat unicul gol al celor de la Ludogoreț în partida amicală jucată contra polonezilor de Jagellonia și încheiată la egalitate, scor 1-1.

Atacantul român a deschis scorul cu o lovitură de cap în minutul 65, iar Cernych a restabilit egalitatea și scorul final al partidei de la Belek în minutul 86.

Vezi AICI rezumatul VIDEO al partidei

Keșeru a făcut parte din echipa aliniată de bulgari în cea de-a doua repriză, în timp ce Cosmin Moți a făcut parte din echipa de start.

Echipele de start:

Jagiellonia: Weglarz - Burliga, Runje, Tomelin, Tomasik - Romanczuk, Góralski - Frankowski (81` Novikovas), Vassiljev, Chomczenowski - Cernych

Ludogoreț: Borjan, Cicinho, Cosmin Moți, Plastun, Natanael, Sasha, Campanharo, Wanderson, Cafu, Marcelinho, Joao Paulo

„Ori te laşi tu ca antrenor, ori îl dai afară pe Săpunaru!” » Reacție dură la vederea incidentului dintre Lobonț și căpitanul Rapidului

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni