Alte știri din fotbal
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
„Ne-a lipsit curajul” » Florin Tănase așteaptă pauza de iarnă: „E greu”
0
Kopic, încântat de prestația cu FCSB: „Puteam obține mai mult, dar suntem pe drumul cel bun”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Dl Geambasu, de acord cu observatia Dvs legata de cei 4 portari convocati initial. Cat despre Alex Albu v-as invita sa revedeti ultimele meciuri si ce prestatii a avut. Unde mai pui ca a inscris goluri frumoase si importante pentru Rapid! De ce nu va intrebati ce cauta D. Nedelcu la lot? In ultimele 3 meciuri din Zweite nu a evoluat nici macar un minut! Cred ca aceasta este convocarea cu tema despre care voiati sa scrieti. ;) Un pic de research inainte n-ar strica. ;)
DACA NU ERA RAPIDUL IN LIGA 1 CE MAI COMENTATII DOMNIILOR DE LA GAZETA?
AVETI CEVA CU RAPIDUL DOMNULE GEAMBASU ?? DE CE NU CRITICATI PE DOMNUL MIREL RADOI DACA ARE LICENTA PRO????????????
tot la nationala steaua acuma cativa ani dadea 4 jucatori de pe penultimul loc in Liga 1, si astazi domnul Geambasu ii indignat ca s-au chemat 2 jucatori care au performat in liga 1 doar ca "sa multumeasca" Rapidul, si neglijeaza munca celor 2 jucatori. personal cred ca dupa aceste etape amandoi merita sa fie convocati.
Cristian Giambasu cui ai este dedicat articolul? Lui Radoi sau poate FRF-ului sau cel mai probabil Rapidului și suporterii lor. Faci ce faci și scrii despre rapid și asta nu ar fi o problema neapărat. Problema este ca de fiecare data scrii acuzativ în termeni care ne arata noua ca ești antirapid ????! Ba scrii ca suporterii au făcut au dres dar niciodată nu scrii cum sunt jigniți, despre benerele adversarilor s.a.m.d Articolul este fără înțeles dar cu direcție. Ovidiu Ioanitoaia nu ar scrie niciodată asa ceva doar pentru ca doi fotbaliști de la Rapid au fost selecționați (pe merit), și care pe tine te deranjează! Urât, rușinos, degradant pentru un asa zis "ziarist".
Hai sa vorbim si sa n-avem ce ! Cei doi convocati de la Rapid chiar merita sa fie faca parte din lot.
Sa fim foarte clari Moldovan este cu 1 clasa peste Vald sau Aioanei, normal nu poti tine 4 portari in lot este aberant. Cat despre Albu este un jucator in superforma, chiar daca Rapid a pierdut din cadenta in ultimele meciuri, Albu a jucat excelent, a dat gol si culmea a acoperit mai multe posturi atacant, mijlocas chiar l-a pus Iosif si fundas central. In toate situarile omu a jucat exemplar si merita cu prisosinta convocarea.
Pai are nevoie de 4 portari ca sa il ia pe Vlad, trebuie neaparat convocat Vlad, nu l-a luat pe Moldovan de la Rapid ca sa fie 4 , ci sunt 4 din cauza lui Vlad. Dar Geambasu nu poate gandi asta...
E interesant cum il apreciaza dl Geambasu pe Rus de la Fehervar ( locul 7 in Ungaria ) in schimb toata lumea uita ( inclusiv Radoi ) de Pascanu din Segunda Division. Joaca titular meci de meci iar echipa e pe primele 3 locuri de cand a inceput campionatul !
Radoi a anuntat lotul LARGIT. Din cei 4 portari vor ramane 3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.