Alte știri din fotbal
Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
0
Martin Pascual îi seduce pe „câinii roșii”: „Avem deja ceva în comun”. Ce l-a impresionat deja la Dinamo
0
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
0
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Pierdere grea pentru Tuchel
0
Ce am remarcat la BC Place, din Vancouver » Așa ar fi arătat Arena Națională dacă acoperișul de 20 de milioane de euro ar funcționa
0
Serviciu de vis! 50.000 de euro să vezi toate meciurile de la Mondial în Times Square
0
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondială: „Îmi place cu adevărat de el”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Blat ? *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Întrun an în care toată lumea, dar absolut toată, frf, lpf, jurnaliști ,,independenți",trusturi media și bineînțeles comisia centrală de arbitrii, și au dat mâna și de frică să nu i amenințe iar cu plecarea, vă aduceti aminte de cozile de jurnaliști de la Registrul Acționarilor, unde vroiau să afle acționariatul după ce gigi renunțase la fcsb (sic), deci revin, întrun an în care toată lumea vrea să i acorde premiul cel mare antrenorului gigi pentru cei 20 de ani în care a transformat un fotbal modest întrun fotbal de nivelul Malta sau Luxemburg, ei bine în acest an domnul udrea ți a dat seama că nivelul fotbalului românesc ți al civilizației de pe stadioane este profund viciat de către Clubul, suporterii și patronii Rapidului care nu vor în ruptul capului să înteleagă că nu este rândul lor. De fapt nu mai este rândul nimănui fiindcă mesia din Pipera s ar putea retrage (sic) și ar rămâne cu toții fără obiectul muncii. Păcat că nimeni nu înțelege că nu vom putea avea un fotbal acceptabil într o lume care se închină la chip cioplit. Păcat....
Eu imi amintesc un prim plan cu arbirul meciului FCSB - Nordsjaelland cand Olaru se vaicarea ca e faultat prea des. Pe fata arbitrului am citit uluiala si o usoara urma de amuzament. Cred ca acel moment e reprezentativ pentru felul cum ne vad strainii!
Nu exista secunda in care Dan Udrea sa nu l critice pe Budescu. Uneori va duceti la meciuri doar sa aveti "3 chestii". Nimic despre tactica, schimbari, pozitionare in teren. Tipic jurnalist roman.
Vrei să spui cu un milion de cuvinte că susținătorii fcsb sunt cei mai empatici din lume? Ești sigur de ce fumezi?
Au comentat si ei asa poate poate nu isi dau seama cei din fata televizoarelor de grotescul blast la care au asistat, bine, asta nu a fost primul blat intre Farul si Rapid, a fost doar un blat cu repetare deoarece primul episod a fost la inceput de mai la Ovidiu.
Atitudinea lui Kovacs de a-i pune la puncte pe jucatori e binevenita, chiar daca in unele momente denota aroganta. Spun asta pentru ca in campionatele de afara (Spania, Anglia) nu vad nici un sfert din vaicareala si protestele jucatorilor din campionatul nostru. Acolo lumea e mai preocupata de fotbal, nu de cum pacalim arbitrul. De altfel, jucatorii nostri cand dau de echipe din vest sunt mielusei, nici nu fac fata, dar nici nu se mai iau de arbitri.
Am vazut meciul pe Orange sport. La 2-0, comentarii tot sperau,hai ca mai este timp de egalare, poate da multe minute de prelungire, samd. La golul lui Mazilu, urlau de parca era copilul lor! Le-a stricat seara Rapiduletul
Tictictic nu am citit ce-ai scris. Nu am timp cu indivizii cu fixații ***. Tu ești doar o unghieră..... Nu te pune ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bre, m-ai spart! haha! tu astora care-l au idol pe "cauciuc" le explici psihologie? ei, in micimea lor, stiu doar silkeborg, gigi si barsan ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.