Alte știri din fotbal
Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
0
Martin Pascual îi seduce pe „câinii roșii”: „Avem deja ceva în comun”. Ce l-a impresionat deja la Dinamo
0
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
0
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Pierdere grea pentru Tuchel
0
Ce am remarcat la BC Place, din Vancouver » Așa ar fi arătat Arena Națională dacă acoperișul de 20 de milioane de euro ar funcționa
0
Serviciu de vis! 50.000 de euro să vezi toate meciurile de la Mondial în Times Square
0
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondială: „Îmi place cu adevărat de el”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
vezi ca ai dat gresit reply ... sapunaru nu a fost niciodata om de baza la porto. in toata cariera a jucat doar la rupere, la intimidare. a fost un *** pe teren. un fel de materazzi, care, pe langa duritati, era mereu pus pe scandal, pe injuraturi. si la tinerete, si la batranete. da, a fost mai bun decat ... hai sa zicem georgica vamesu al vostru, dar atat! de aia l-au facut pachet de peste tot si au scapat de el cat de repede au putut. ce naiba, doar nu ne-am nascut ieri! o fi idolul vostru, treaba voastra, aveti motivele voastre, dar sa nu albim ce nu e de albit ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prea mult bagati in seama si prea mult pret puneti pe manifestarile bune sau rele ale suporterilor.
Esti in eroare! Ura voastra "de moarte" ne intareste spiritul si ne valideaza superioritatea all time! In teoria bazelor stiintei psihologiei umane, exista cateva definitii esentiale; una dintre acestea releva ca "nicio fiinta umana nu poate progresa sau sa se dezvolte normal la nivel de psihic si de intelect daca se hraneste exclusiv in viata cu ura; ura viscerala, indiferent subiectul caruia i se adreseaza, determina o atrofiere drastica atat a simturilor cat si a sinapselor creierului, cauzand invariabil o stare de anxietate si de frustrare interioara, o traire intima defecta, sentimente de inferioritate si o falsa idee de victimizare, atat in propria existenta, cat si in expunerea fata de viata sociala reala." Ai grija ce-ti doresti...:)))
Sapun...
pai, vezi, exact ce spuneam ... lu' banel i se rupea la basca, iar voi va simteati atacati? hm, de ce oare?
este ca suferi teribil? si ai grija cu furtul ca intr-o vreme era mare jale pe site-urile rapidiste. se buzunareau reciproc in deplasari. aparuse o noua zicere: "cum sa furi de la fratele tau?" :))))))
Hai domle` ce naiba... orice Rapidist de mic trebuie sa stie ca SC FC FCSB SA e o *** de echipa si cine e acolo sau in tribune sunt niste ratati. Adica manageru puscherias ii bate patronul puscherias credincios care a citit biblia sarind peste capitolul cu nu fura ...Normal ca ii iei in pll,a pe toti de la mic la mare. Merita
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu e deloc de mirare faptul ca in epoca bolsevica rapidul avea cei mai multi suporteri :))))
"Cotonogarul" despre care vorbesti este un profil de jucator de care v-ati dori si voi sa aveti la echipa, asa cum a fost si Radoi la voi. Eu, neavand vocabularul asa bogat ca tine, ii apreciez jocul ca fiind "barbatesc", cam asa i-ar spune si patronul vostru. Nu-mi amintesc ca Sapunaru sa fi omorat pe cineva, nici macar vreo intrare asemanatoare cu cea a lui Lacatus la Ardeleanu (FCM Bacau - 1999). Stiu totusi ca a castigat Europa League din postura de om de baza, intr-o echipa cu Falcao, Hulk, James Rodriguez, Raul Meireles, Joao Mutinho, Otamendi si altii, intr-o perioada in care Porto domina fotbalul din Portugalia si a participat la (ultimele) doua turnee finale cu Romania. Eu zic ca nu e chiar cel mai "puscarie" jucator de pe la noi.
Ia spune nene cand juca Steaua cu Rapid si galeria scanda chestia aia ... Si Banel si altii de etnia aia jucau la Steaua.... Sustineau echipa sau isi bateau pllla si de Banel si ceilalti de la Steaua ? Asa civilizat te intreb si eu la randul meu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.