OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Război între rivalele la titlu din Ligue 1: „Nu vrem să ne mai supunem cerințelor celor mai puternice cluburi!”
0
O legendă a Braziliei l-a criticat pe selecționerul Carlo Ancelotti: „Trebuie să se întoarcă la echipa națională!”
0
Deghizat în preot, a intrat pe teren și a lovit un jucător! » Incredibil cine se ascundea sub sutană: cum s-a încheiat scandalul
1
Real Madrid, gafă fără precedent cu Kylian Mbappe! Scandal în Spania: „Rușine totală”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Vedetă de la Hollywood, de nerecunoscut. Schimbare de look la 55 de ani: ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
...:) Ceea ce dovedeste INCA O DATA ca Djokovic de fapt A CASTIGAT in lupta cu ''autoritatile''... Asta ca sa inteleaga si cei care poarta masca in masina personala, desi sunt doar ei cu radio-ul...:)
Tinere, ce crezi că ieşea dacă în locul lui Nole era Serena Williams ? Acum să te văd isteţule, dezvoltă ! Nea Ovi vruia sa scoată altceva în evidentă, dar matale esti mai greu, eventual mai citeşte încă odată.
Felicitări ptr articol nea Ovi. Ai dreptate 100% . Mai pe româneste : interesul poartă fesul... Să nu uităm că "orinduirea capitalistă" este cea mai organizată si disciplinată formă de corupţie ! Coruptia social-comunistă este mai " de la ţară " fără menajamente, dai banu' ai semnătura.... La capitalisţi corupţia se invată in facultăţi, au programe speciale ptr manipulare...etc . Se investesc bani in programele de corupţie ! Iar la suprafaţă sunt reclamele colorate si sloganuri perfide... Primul slogan de aceată narută în România a fost " Dormi liniştit, FNI are grijă de banii d-voastră ! " Jos pălăria ptr articol si vigilenţă ! An bun 2022 si multă sănătate nea Ovi !
Circumstantele se pot gasi tot in legea australiana. Nu estev nici o tocmeala. De exemplu daca se vaccineaza atunci poate intra si mai devreme de 3 ani. Pana atunci va trece pandemia, desigur.
Nea ovi face ceeace stie el cel mai bine inca din anii cind scria la Sportul Popular.
Fără strâmbe, Ovi !
Legile sunt clare, nu te vaccinezi, nu intri în Australia. Care e problema Ovidiu, ce nu e clar ? Nu mai băga strâmbe că, te compromiți !
Riga am vazut si comentariile precedente. Ai o calitate remarcabila. Esti consecvent in prostia ta. Nu te abate nimeni din drumul pe care iti inchipui ca esti altul decat esti in realitate.
Cum sa crezi ca are de platit 500 000 de euro cheltuieli de judecata? Doamne, ocoleste-i pe romani!
E simplu, exact asa cum patronul gsp pana acum 3 ani, domnul Voiculescu a fost condamnat pentru un interval de timp la inchisoare si a iesit mai devreme, exact la fel si alte aspecte sunt posibile. Mai exact - a fost condamnat la 10 ani de inchisoare si a facut 3, dovada ca se poate si altfel decat scrie initial in sentinta. Chiar e cazul sa ne miram si sa spunem ca nu intelegem cum merge asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.