Alte știri din fotbal
Fostul elev al lui Mircea Lucescu consideră că Ianis Hagi trebuia schimbat la pauza barajului cu Turcia: „S-a și văzut”
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
vorbesti fara argumente puradelule.GO On RONNEy !!!
Va castiga al cincilea titllu si apoi va da din nou peste nas tuturor criticilor. Defapt, mai pe romaneste, s-a p***t pe toti cum a vrut si cand a vrut la campionatul asta. Omul e o legenda si eu mereu l-am urmarit pentru joc, restul nu ma intereseaza, asa cum nici el nu da doi bani pe media si ce parere au toti neavenitii despre el. COME ON, RONNIE!
fii linistit ronnie... si noi ne'am saturat de tine pana'n gat! si de tiki-taka ronnie! du'te'nvartindu'te!
In afara de boala de care sufera, cred ca mai sunt si alte probleme. Joaca prea bine sa nu ii placa. Iar partea cu banii, e indoielnica, pentru ca a facut destui si avea oricum dinainte. Oricum va scoate o carte, si chiar sunt curios ce va scrie in ea.
Titlu stupid, scos din context, marca GSP. Deci, cum spuneti voi: E praf! "De data asta, chiar e gata! Ronnie O'Sullivan: "Nu o să mă vedeţi niciodată la masa de snooker! M-am întors doar pentru bani" Asta ar insemna ca el nu a fost niciodata la masa de snooker si cineva i-a facut o propunere pe care el a refuzat-o.
O data Ronnie a spus ca prefera sa se apuce de horticultura decat sa mai joace snooker, prin urmare mi-e greu sa cred ca va putea lasa tacul din mana. Ganditi-va ca in acest moment, la Campionatul Mondial, mai are cateva break-uri de peste 100 pentru a detrona recordul all-time al lui Hendry. Mie personal imi place O'Sullivan cel mai mult, insa sper ca acest an sa fie al lui Trump. Pacat ca semifinala dintre cei doi nu este chiar finala turneului.
sunt fan neil robertson si am fost fanul lui paul hunter( Dumnezeu sa-l ierte) dar jos palaria in fata lui ronnie..un om care si-a pus amprenta asupra acestui sport!
Ce rahat a facut cu banii dupa ditai cariera de 20 de ani la cel mai inalt nivel de nu are bani sa plateasca scaoala copiilor.
pt. my_shoes93 : Da, este un sport, și-ncă unul care se joacă ”la papion” ! Ai avut vreodată așa ceva, sau tu ești la stadiul de teniși de Drăgășani ?!...
Corect spus, chiar suntem prea mici sa-l judecam . Cu Ronnie la masa , spectacolul a fost asigurat chiar si cand prindea o zi proasta. A incercat lovituri la care altii nici macar nu se gandeau si de aici bucuria de a privi meciurile lui .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.