Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
6
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Felicitari fetelor sunt mult mai bune decit toate chinezoaicele, coreenele si alte asiatice ,naturalizate in toate tarile "civilizate". Felicitari ince o data. Bafta la simplu.
Felicitari fetelor sunt mult mai bune decit toate chinezoaicele, coreenele si alte asiatice ,naturalizate in toate tarile "civilizate". Felicitari ince o data. Bafta la simplu.
Felicitari romancelor noastre. Cuvintele pe care le scriem sunt nesemnificative comparativ cu realizarea lor, cu daruirea lor, cu efortul lor. In sfarsit ma simt si eu MANDRU CA SUNT ROMAN.
Felicitari fetelor! Practic sunteti vice-campioane MONDIALE! Doar ati luptat contra CHINEI, care deocamdata nu e in EUROPA!!!
Ale noastre aratau ciudat acolo printre toate chinezoaicele. Parca era Cupa Asiei, nu Campionatul European. Felicitari fetelor!
Felicitari fetelor si cum spuneau si altii voi sunteti campioanele morale. Halal olandeze "lizetele" alea. La ce conditii de antrenament aveti e extraordinar. Sa vezi ce ies acum nesimtitii care nu au facut nimic la televizor sa se faleasca cu voi. Mult succes in continuare frumoaselor!
am vazut meciul....de-a dreptul incantator....Romania a jucat cu Asia nu cu olanda..asa ca Bravo fetelor!
Bravo fetelor
Bravo fetelor
FELICITARI!!!sper sa le ajunga toata admiratia si recunostinta noastra,a romanilor,a celor care sunt mandrii de fete,insa cred ca cel mai frumos cadou pentru ele at fi un centru modernizat,special pentru jucatorii de tenis!aceste fete au reusit sa devina vicecampioane europene pentru ca se antreneaza afara,unde conditiile sunt optime pentru antrenamente....dar asta e situatia si cred ca suntem mult prea plafonati intr-o realitate unde adevaratele talente sunt ignorate...FELICITARI inca o data...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.