Alte știri din fotbal
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
Știri din fotbal internațional
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Autocarul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
2
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
si au intrat in istorie,avand un antrenor pe masura,daca la primul trofeu in echipa norvegiana erau doar doua straine(portar si extrema dr)acum in echipa de start 2 norvegiene(portar si extr st)iar in lotul de 16, jucatoare din 8 tari,sa reusesti sa formezi o echipa ce se apara mai bine ca nordicile iar la linia de 9m sa joci cu o suedeza,rusoaica si o jucatoare din Cehia care inscriu jumatate din golurile echipei si unde castigul lunar nu sare de 10000euro,pare imposibil ,numai noi ne imbatam cu apa rece,la anul ,la anul smd
In contrast cu nivelul f.f. inalt al handbalului practicat anul asta la Budapesta, arbitrajul (cu exceptia moldovenilor) a fost la pamant! Turcoaice arbitre de handbal??! E rasul lumii! Nu-i vorba ca si celelalte, mai cunoscute, au arbitrat de ma si mir cum nu au sarit la ele "nervosii" din tribuna...
Pai si pe aici prin Romania CSM e peste rapid, daca ai fi vazut meciurile din sferturi, ai fi vazut diferenta dintre rapid si CSM.
Vipers pe merit regina Europei,o echipa cu antrenor realmente perfecta ! Iar Lunde...the best player in the world !! Ever !! She's PERFECT !! Congrat's !!
'fraiera' Anna Vyakhireva, a preferat sa castige Liga in loc sa regreseze cu Adi Vasile
Ce mai suferă comentatorii de la digisp 1 că unguroaicele pierd meciul cu Campionele de la "Vipers"!?! Zici că sunt angajați de ôrbean maghiaru!?!
Din echipele din "Final four", adversara CSM-ului a fost cea mai slaba si adversara Rapid-ului cea mai buna. Numai pe aici prin Romania CSM-ul este "the best".
Bat norvegiencele la 'unguroaice' ca la fasole. De departe, Vipers este cea mai bună echipă.
Vipers este din alta liga. Nu cref sa faca fata Fradi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.