Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Hai sa fim corecti si sa analizam exact ce trebuie ,aceasta antrenoare nordica are valoare dar trebuia adusa in pauza competitionala sa cunoasca jucatoarele foarte bine si cred ca ar trebui adusi antrenori nordici si la copii ,juniori pentru schimbarea mentalitatilor precare ,oltchim a cazut fizic total in ultimele 15 minute oare nu se face pregatire si pregatire fizica .Dar am vazut si ceva nou ,oltchim a inscris din 3 pase pe contraatac deci ceva nou a facut si antrenoarea nordica.
Am vazut meciul si ne-am desconcentrat pe final.Ne-a fost fatal
nu ma intereseaza handbalul, dar am citit undeva ca oltchimul ar avea cel mai mare buget din lume la ora actuala in handbalul feminin, undeva la 3,2 mil E, pai daca e adevarat, normal ar fi sa aduca cele mai bune jucatoare din lume si cei mai buni antrenori la vilcea, dar astea sint simple minciuni, oricum conducerea e principala vinovata, nu antrenorul sau jucatoarele.
Pacat de echipa, este debusolata complet,s-a vazut clar si in primul meci cand am castigat cu noroc . Avem antrenori mult mai buni dacat Anja.
De unde au tras unii concluzia ca Itxako este echipa slaba?!! Doar pentru faptul ca la un moment dat am avut 6 goluri?! Dar la partitura lor tactica s-a uitat cineva?! Apoi, am uitat ca anul trecut am avut cu ele doua meciuri grele?! Am uitat ce jucatoare au adus. Haideti sa le vedem si in celelalte meciuri! Sa nu ne grabim!!
N-o mai laudati pe Nechita, si nici pe Elisei. Au dat cate 6-7 goluri si au facut cadou cate 3 fiecare. Poate vede si Anja aceste lucruri. Oricum a stat doua zile cu echipa inainte de doua meciuri cruciale din CL. E o uriasa greseala de management. Daca o voiai neaparat o aduceai dupa sezonul asta de CL, nu cu o zi inainte de meci. In mod normal as spune ca sansele la semifinale sunt f mici, nu pentru ca am pierdut, ci pentru ca jucam prost. Dar poate face Anja o minune, doar asa se s-a sperat.
oricat am socotit, in minte, cu abacul, cu calculatorul, 14-10 si 20-16 tot 4 mi-a dat. atunci nu inteleg TITLUL SI CUM AU CONDUS ROMANCELE CU 6 GOLURI... sau sa nu stie ziaristii sa socoteasca?
am pierdut unde poate nu trebuia sa pierdem(itxako cred ca e cea mai slaba din grupa dar se pare ca poate produce si surprize)krim si buducnost nu cred ca se pot impiedica in spania deci stim ce avem de facut victorii acasa si minim un punct din cele doua deplasari si mergem de pe cel putin locul 2 cat despre neagu se pare ca trece printr-o forma mai slaba(daneza o foloseste pt a da goluri nu ..pase deci nu mai scrieti..povesti )o victorie in urmat meci si totul intra in normal
ma uit acum la meci, in reluare..nu sunt de profesie, dar sincer nu cred ca fetele au jucat rau..exista si un castig dupa acest meci: Ozel este extraordinara (oare de ce nu a jucat pana acum asa?!), la fel si Nechita..mciile greseli gen pase la adversar, pasi si alte chestii de astea fac intr-adevar diferenta..eu sincer simt ca echipa este pe un drum ascendent, pacat totusi de infrangerea de aseara.am avut impresia ca s-au relaxat pe final si au fost taxate pentru asta.asta e, mergem mai departe
daca bucucnost bate pa krim oltchimu pica pe 3! hellou? si meci in deplasare la buducnost! hellou! asa ca oltchimu tre sa bata tot d acu incolo! hellou! problema e ca sunt toate sansele ca mult laudata oltchim si jocul ei din care nimeni nu intelege nimic, sa rateze semifinalele! hellou
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.